gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Лист до "Росатома" – фейк. Україна розриває співпрацю

Україна не продовжуватиме співпрацю з Російською Федерацією щодо будівництва ПрАТ "Завод ядерного палива", а навпаки, її повністю завершить.
Про це на засіданні уряду сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Інформація, розміщена у ЗМІ, є повним фейком. Міністерство не відновлює співпрацю з РФ, а повністю завершує. Питання стоїть про розірвання співпраці. Лист на МЗС щодо перемовин був
направлений 12 днів назад. Його зміст не відповідає тому, що було опубліковано у ЗМІ", - заявив Насалик.Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, у свою чергу, наголосив, що міністри мають одразу реагувати на подібну інформацію.

"Ні в кого з вас немає мандата вести переговори з країною-агресором. Усі такі речі мають координуватися з МЗС", - наголосив Прем'єр.

Як повідомляв Укрінформ, Китайська компанія China Nuclear Fuel Corporation висловила зацікавленість у викупі російської частки (50% мінус 1 акція) у проекті будівництва заводу ядерного палива на території України. Крім того, інвестор покриє витрати України, що раніше були здійснені на фінансування будівництва заводу.

Читайте також: Частку РФ в проекті заводу ядерного палива в Україні хоче викупити Китай
Напередодні ряд ЗМІ поширили повідомлення про нібито лист міністра енергетики Ігоря Насалика на ім'я першого заступника директора корпорації "Росатом" Кирила Комарова про перспективи для нарощування співпраці в сфері атомної енергетики.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2496662-nasalik-list-do-rosatoma-fejk-ukraina-rozrivae-spivpracu.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments