gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Порошенко руйнує олігархічну систему України

Подання закону «Про податок на виведений капітал» до Верховної Ради вщент розгромило російську пропаганду проти Президента України.
Виявилось, що Порошенко не словом, а ділом руйнує олігархічний режим в українській державі.
Податок на виведений капітал не тільки повністю руйнує офшорні схеми олігархів, які стають недієвими.
Він знищує корупцію по податку на прибуток підприємств, починаючи від місцевого рівня і закінчуючи національним. Адже, в Україні склалася «традиція»: якщо ти при владі або налагодив корупційні зв’язки, то податок на прибуток підприємств можна платити по мінімуму, а то й взагалі показувати збитки і роками нічого не платити.

Після введення податку на виведений капітал «нещасні олігархи» вже не зможуть прикриватися високими витратами, збитковістю і не платити податків.
Це вже нікому не цікаво, так як податок на прибуток платити не треба.
А от коли власники підприємства будуть виводити кошти, в тому числі за кордон, то треба буде сплатити податок 15 або 20 відсотків, в залежності від операції.
І тут уже посада або зв’язки у владі нічим не зможуть допомогти.

Варто зазначити, що податок на виведений капітал не подобається Заходу.
З його введенням, Україна перестає бути «перевалочною базою» для імпортних товарів.
Прийдеться або займатися реальним виробництвом, або платити 15-20 % при виведенні грошей з України. І податок на виведений капітал – прозорий, його не вдасться мінімізувати за допомогою консалтингових фірм, юристів, сильних бухгалтерів, і навіть судових позовів проти податкової, як це зараз відбувається з податком на прибуток підприємств.


Якщо Порошенко демонтує українську олігархічну систему, то Путін, навпаки, робить все для збереження російської олігархічно-феодальної системи.
Зокрема, у російського уряду знайшлися гроші на «спасіння» російських олігархів, які потрапили під санкції. Для того ж Вексельберга чи Дерипаски. Але ж економіка Росії у стагнації, грошей не вистачає, тому за все заплатять прості росіяни. Податок на додану вартість уже підвищили, а на черзі пенсійна реформа.

Як кажуть, відчуйте різницю, як діє Порошенко і як діє Путін.

(с)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments