gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Мер Конотопа, член ВО "Сволота", обісрався на своїй посаді, і мало не вихватив від АТОшників

Злякавшись АТОвців, яких Семеніхін напередодні образив, поки що мер Конотопа, як останній боягуз, сховався в кабінеті та не хотів відкривати двері.
Він виповз як щур тільки тоді, коли очільник поліції Конотопа, Богдан Войцеховський, йому гарантував безпеку.


Богдан Войцеховький - в колишньому командир батальйону "Київ-2" та полка "Київ", справжній Герой, який провів на передовій три роки, і ніколи не ховався за спинами своїх підлеглих та користується в них беззаперечною повагою.

"Сволотівець", мер Конотопа Семеніхін, який навіть не мав табельної зброї і був звичайним "туристом" АТО, образив бойового комбата.
За комбата вступились його побратими з батальону "Київ-2" та місцеві АТОвці з метою притягнути негідника Семеніхіна до відповіді.


Але, той як щур, сховався в своєму кабінеті.
Після того, як щур виповз, справжнім героям війни та місцевим поліцейським, довелось стати в оточення, щоб протестувальники не вкинули горе-мера в смітник.


Нагадаємо, 2-го липня, мешканці Конотопа, невдоволені політикою мера міста та його вчинками, зібралися під міської радою та вимагали відставки міського голови Артема Семеніхіна.

Мешканці міста були вкрай невдоволені тим, що вперше за 69 років, зупинився міський трамвай Конотопа, і працівникам не платять зарплату.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Зореслав Замойський і також оприлюднив відео народного бунту у місті на Сумщині.


Крім того, ветерани АТО також мали претензії до мера, представника від ВО “Свобода”.
Звинувачували Артема Семеніхіна й у побитті людей і скоєння ДТП з тяжкими наслідками, хамстві та самоуправстві.

(с)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments