gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Журнашлюхи снова наврали про кортеж Президента...

Кортеж президента проезжал мимо аварии, в которой сбили мальчика, а не является его прямым участником

Очень жаль мальчика, который стал жертвой ДТП и объектом грязной политической технологии направлена против президента Украины, которого атакуют некоторые пророссийские и олигархические СМИ с целью его скорейшего отстранения от власти.
На видео, которое было снято одним из случайных наблюдателей, четко видно, что кортеж Президента проезжал мимо аварии, а не является его прямым участником.
Как передает replyua.net, об этом в своем блоге пишет украинский политический аналитик Павел Нусс.


Он отмечает, что с таким тотальным враньем в СМИ надо что-то делать, потому что они не только будоражат общество, они прямо формируют параллельную реальность с калькой российской пропагандистской машины.
Отметим, что большинство СМИ опубликовали новости, в которых виновником ДТП значится автомобиль кортежа президента.


Работники полиции, которые находились в автомобиле, прошли тест на «Драгер».
Оказалось, что у правоохранителей не обнаружено алкоголя в крови.
Врач-нарколог уже должен окончательно подтвердить отсутствие состояния опьянения.
_____________________

Водій поліцейського спецавтомобіля, який збив у Києві дитину на велосипеді, заявив, що вони їхали з колегою по роботі і нікого не супроводжували; також він додав, що хлопець на велосипеді їхав дуже швидко і, очевидно, порушував правила, про це водій повідомив у коментарі "Громадському".

"Там гараж стоїть перед пішохідним переходом, нічого не було видно. Цей хлопець вискочив - він їхав дуже швидко на велосипеді, а не переходив, я сподіваюся, що з ним все добре", – сказав водій.

Він також спростував інформацію свідків події про те, що його машина нібито належала супроводу президента. За його словами, в машині і на ній не було ні проблискових маячків, ні сирен, які вона зобов'язана була б на собі нести у разі здійснення функцій ескорту.

"Хлопець на велосипеді був у навушниках, не бачив, ми його теж не бачили. Він вилетів відразу, ми стукнули його велосипед, і він, виходить, впав на капот, і його відкинуло потім від капота. Я відразу до нього підбіг, дав води, почав надавати медичну допомогу і відразу викликали швидку", – пояснив напарник водія.

Крім цього, стало відомо, що чоловік, який збив дитину на велосипеді в Києві, разом з напарником служать у батальйоні супроводу Головного управління Національної поліції міста Києва. Після аварії водій авто знаходиться в шоковому стані.
__________________

Пацан ехал через "зебру" на велосипеде - нарушив правила дорожного движения.
Кроме того,он ещё и в наушниках при этом был.
Нема ума - считай, калека.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments