gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Прикольно зараз читати коменти зрадобаранів, які вчора лаяли владу та СБУ)))

Хто підняв чергову зраду в той час, коли всі правоохоронці здійснювали спецоперацію "Бабченко"
Побачимо, як вони вибачаться.

Юлія Тимошенко
…Це не перше вбивство російського журналіста, який критикує російську владу. Ці люди приїхали в Україну, сподіваючись знайти захист. Захист свого права на свободу і права на життя. Вимагаю від влади: бодай раз знайдіть замовників і виконавців! Не просто візьміть під особистий контроль, а реально розкрийте злочин! Досить ловити керівників ЖЕКів і трамвайних депо. Досить показухи. Ловіть злочинців! Доки вони відчувають себе безкарними, цей терор не припиниться. Кожен новий нерозкритий злочин є прологом для наступного.
+++
Віктор Чумак
Поки контррозвідка країни і далі буде пресувати бізнес, кришувати рекет, рейдерство та контрабанду, прослуховувати та слідкувати за опонентами Президента - ніхто не буде захищений від спецслужб ворога.
+++
Єгор Соболєв
Чергове таке вбивство у Києві ще й засмучує черговим нагадуванням всім нам про
неспроможність корумпованих керівників СБУ і МВС попереджати такі спецоперації.
+++
Віктор Балога
Доки наші спецслужби будуть займатися кришуванням і "державними зрадами" для особистих ворогів Гаранта - доти у нас показово вбиватимуть журналістів.
Україна перетворюється на Сомалі - територію, де немає закону і влади. Це вирок для всієї верхівки, яка завтра знову говоритиме, що знайти вбивць - це для них "справа честі".
+++
Семен Семенченко
Україна перетворилася на місце де спокійно вбивають ворогів путина. З режимом якого Україна веде війну. Спікери усix “контор” зараз придумують тисячі причин по якій вони «не догледіли». А послужливі інформаційні бляді кивнуть головою і рознесуть їх виправдання по мережі (не забувши потім купити собі пару квартир за труди). Невдачі відсутні тільки на ниві крадіжки і будівництва розкішних особняків. Ну і в посадці патріотів за липовими справами. Імпотенти хрінові.
Професійні імпотенти замість пошуку вбивць Бабченка знову намагаються витбрехатися. ТОП тема - «в Великобританії теж ворогів путина вбивають». Ось нерпи спритні! По-перше не в такій кількості, по друге не такого рівня, по-третє і головне! Великобританія не веде війну з РФ! Великобританія не торгує з ворогом під час війни! У Великобританії немає десяткiв тисяч співробітників спецслужб, а у цих співробітників немає розкішних особняків, дорогих машин і кришуемого бізнесу. І там співробітники спецслужб стежать не за опозицією і ветеранами, а за реальними агентами. У Великобританії ніхто не чекав багаторічної серії нерозкритих вбивств, викрадень і побиттів, а керівництво спецслужб і МВС відлетіло б у відставку швидше власного вереску! Заткнитесь краще з Великобританією. Продовжуйте охороняти магазини Рошен. Нічого іншого вам довірити все одно не можна
+++
Ігор Луценко
Так, вбивають і у нас, і у Британії.
Уявити неможливо, щоб в Британії чи Ізраїлі можливі були неодноразові успішні вбивства офіцерів спецслужб.
А все тому, що ворога не вичистили зсередини наших силових органів.
Є ще над чим працювати.
+++
Анатолій Гриценко
Правоохоронці мають розслідувати це вбивство оперативно і пріоритетно. Не так як дотепер, уже другий рік поспіль і поки без жодних зрушень, шукають убивць Павла Шеремета. Аркадій загинув не в окопах під обстрілами, не в зоні бойових дій, коли вів репортажі з кількох воєн. Він загинув у нашому мирному Києві. Й від того гірко і соромно.
+++
Валентин Наливайченко
Вчергове переконуємось, що ця влада виявляється абсолютно нездатною захистити громадян тут і зараз, в Україні: підрив автівок, різанина, смертельна стрілянина у відкритих, багатолюдних місцях, просто вулиць. Сьогодні жоден не є захищеним, а ця влада не робить абсолютно нічого аби захистити громадян.
Захист і безпека для українців!
+++
Mikheil Saakashvili
Порошенко оголосив мене агентом Росії і всі ресурси СБУ витрачав на боротьбу зі мною, тому на справжніх агентів і кілерів, яких присилає Путін, у нього, звісно, сил не вистачає. Тому вони і роз'їжджають і вбивають безкарно. Шеремет, Вороненков, Окуєва, Шаповалов, Махаурі, Бабченко... хто наступний?
Це дно... Злочинна та імпотентна влада залишає за собою шлейф трупів, людей яких вона була зобов'язана захищати вона кинула на призволяще.
+++
Андрей Портнов
Два резонансных убийства подряд и уже никто не помнит, что Порошенко заплатил 400 тысяч долларов за встречу в США
+++
Сергій Стерненко
Нас не захистить держава. Не сподівайтесь. Тільки самі.
+++
Елена Лукаш
Ни одно резонансное преступление последних лет не было раскрыто.
Не до того. Руки заняты. Непосильно нажитое по офшорам прячут.
Жадность, тупость и бессилие.
Вот настоящие убийцы.
+++
Глава Национального союза журналистов Сергей Томиленко
Убийства Шеремета, Веремия ничему не научили. Поэтому погиб журналист Бабченко. Его убийца - безнаказанность...
+++
Шавка Коломойского - Александр Дубинский:
"Даже если убийство Бабченко - дело рук российских спецслужб, своими тупыми комментариями порохоботы сделают все, чтобы в эту версию воообще никто не верил.
…не важно, найдётся ли в убийстве Бабченко российский или националистический след. Исполняли-то его, скорее всего, как и в истории с Вороненковым - украинцы...
В любом случае, это убийство стало очередным следствием разрушенной системы общественной защиты.
В стране, где никто не может чувствовать себя в безопасности.
+++
Myroslava Gongadze
Безкарність породжує злочин.
+++
Denys Popovych
В столице воюющей страны спецслужбы врага могут убить кого угодно, когда угодно и где угодно.
И никто не в состоянии это предотвратить или хотя бы привлечь к ответственности виновных.
Вам не страшно от нашей собственной слабости?
+++
Вячеслав Чечило
Но я точно знаю, кто виновен в его смерти не меньше Путина. И виновны как раз вы – мои патриотические соотечественники.
Вам так не терпелось выбрать Порошенко на год раньше, что вы устроили государственный переворот.
Майдан-Небесная сотня-аннексия Крыма-война на Донбассе-смерть Бабченко. Это все звенья одной цепи.
+++
Богдан Буткевич
Найсумніше в цьому всьому те, що вбивство Бабченка нічого не змінить.
Війна триватиме. Європа (глибоко занепокоєна) будуватиме Північний потік. Наші мєнти, СБУ та контррозвідка продовжуватимуть кришувати кримінал та пресувати бізнес. Росія спокійно вбиватиме тих, кого хоче.
Вже за пару днів ляшко, чушко чи ще якесь чепушило щось відчебучить - й про Аркадія всі забудуть. Політики займуться виборами, біомаса дивитиметься холостяка та екстрасенсів.
..Міжвідомча слідча група з кращих професіоналів з усіх усюд та силових органів (МВС, СБУ. прокуратура, контррозвідка, військова прокуратура), для яких хоча б встановити особу кілера та картину злочину - справа честі? Нє, не чули, в нас вже все суперреформоване.
+++
Андрій Марусов
Подрыв Павла Шереметы, расстрел Дениса Вороненкова, убийство Аркадия Бабченко...
этот список будет, к огромному сожалению, продолжаться, пока СБУ будет удовлетворять "хотелки" президента энд ко и "дерибанить" бизнес, а не защищать безопасность Украины и украинцев...
+++
Спікер "Правого сектора", кацап Артем Скоропадський:
Коли націоналісти говорили, що нинішній режим - це збіговисько олігархів і їх обслуговуючого персоналу, що складається з колишніх членів Партії регіонів, злодіїв, п'яниць, авантюристів, шахраїв, то нам говорили, що "йде війна, під час війни треба підтримати діючу влада і чинного президента ". Коли міліція вбила члена "Правого сектора" героїчного Сашка Білого, то ми попереджали, що це вбивство не останнє. Але і влада, і ліберальна інтелігенція знову і знову сміялися і намагалися виставити націоналістів недалекими маргіналами.
…влада України нездатна забезпечити безпеку тим, хто України підтримує. Ні вбивство Сашка Білого, ні вбивство Павла Шеремета, ні інші резонансні вбивства досі не розслідувані.
І за нинішньої влади вони не будуть розслідувані. Тому що нинішня влада зайнята особистим збагаченням і більше нічим. Всі аргументи захисників президента Порошенко розбилися сьогодні після чергового акту беззаконня, яке влада не може зупинити. З нинишней владою Україна скочується в некерований хаос з нескінченними вбивствами, "котлами" на фронті і злодійством.
+++
Vira Savchenko
Відтяли голову українському журналісту Георгію Гонгадзе......підірвали Павла Шеремета......застрелили Аркадія Бабченка.....
А що там МВС? А.. Міністр зелені книжки підписує... Чи пише? Скоріш просто підписує, але всерівно ділом зайнятий.
Але Савченко сидить, нарешті, країна в безпеці. Спіть спокійно недополітики... Покищо. Добраніч.
+++
Galina Ivanivna Klimovich
У Києві стріляють журналістів, наче лузають насіння, а аваков та вся "звьоздобратія" і досі на своїх місцях.
Це жах.
+++
Петро Чайка
Порошенко буде утримувати владу і ніколи її не віддасть в результаті якихось там виборів, навіть якщо для цього йому доведеться вбити 1, 2, 5, 10, 20 млн мирно протестуючих українців.
І головне.
Ніщо не захистить, і ніщо не врятує Порошенка, якщо українці поставлять собі за мету очистити свою країну від цієї кондитерсько-кремлівської погані та його кодли, застосовуючи для цього всі доступні заходи та засоби.
+++
Раїса Шматко
Ми всі в країні зовсім беззахисні...Гебня себе почуває тут як у себе вдома. З народу вже останню шкуру здерли на силовиків та на себе коханих! До яких пір шайка ворюг буде правити бал сатани в країні?
+++
Ліза Богуцька
Будь проклята эта власть.
Путин виноват?
Может и Путин. Но Путин-любимый торговый партнер нашего мерзавца.
То, что СБУ, ГП, Полиция тупоголовые и рукожопые- это знают давно и все. То, что депутаты давно получили ожирение головного мозга- это знают давно и все. То, что президент- патологически жадное брехло- это знают давно и все.
Так почему вы не выходите на протест, если вы знаете тоже самое?
+++
Пресс-служба Виктора Медведчука
"… это циничное убийство — неприкрытая демонстрация попрания всех норм закона и права. Но в Украине до сих пор остаются нераскрытыми резонансные убийства журналистов. Убийство Аркадия Бабченко — вызов украинским правоохранителям, вызов власти. Будет оно объективно расследовано или спущено на тормозах — большой вопрос".
Виктор Медведчук
+++
Олександр Хаджинов
Жаль что наши спецслужбы не могут на своей же территории защитить своих граждан, защитить людей которые доверились и нашли здесь убежище от террористических служб россии.
СБУ, хватит заниматься чем попало, может пора занятая своими прямыми обязанностями - безопасностью Украины. Это очередной плевок в лицо правоохранительной системы. Словно у нас есть только службы карательные которые могут только действовать после совершения преступления.Автор - Лариса Сарган

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment