gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Відкритий лист командувача Морської піхоти України, командирів військових частин морської піхоти:

Протягом останніх днів, в мережі інтернет досить активно обговорюється заходи, проведені 23 травня в м.Миколаєві під час святкування Дня Морської піхоти України.
З метою уникнення спекуляцій на тему Збройних сил України, готовності військовослужбовців військових частин та підрозділів до виконання наказів та взагалі обстановки в частинах морської піхоти повідомляємо наступне:
Командири військових частин та підрозділів морської піхоти підтверджують, що всі завдання, накази, поставленні перед військовими частинами та підрозділами Морської піхоти України - будуть виконані.
Особовий склад підрозділів Морської піхоти був, є і буде вірним українському народові, військовій присязі та клятві морського піхотинця України!


Стосовно військовослужбовців, котрі були присутні на урочистих заходах за участі Президента України в м. Миколаїв, з елементами одностроїв старого зразку повідомляємо:
Заходи з нагоди святкування 100-річчя Морської піхоти України в своєму плані передбачали урочисте складання Клятви морського піхотинця та отримання військовослужбовцями беретів морського піхотинця нового зразку.

На урочистості залучались представники всіх військових частин морської піхоти України, які на момент проведення заходів перебували в Миколаївському гарнізоні. Також на заходах були присутні військовослужбовці (в тому числі і звільненні в запас з правом носіння військової форми одягу) в беретах морського піхотинця старого зразку.
Всі морські піхотинці котрі за планом проведення заходів повинні були отримувати берети морського піхотинця нового зразку - отримали їх. Для решти військовослужбовців елементи одностроїв нового зразку будуть виданні у відповідності до планів командирів частин.


Слід зазначити, що вимоги Наказу Міністра оборони України № 606 “Про затвердження правил носіння військової форми одягу” від 20.11.2017 року передбачають повну заміну одностроїв старого зразку до 2019 року.
Інформація щодо звільнення військовослужбовців, застосування до них дисциплінарних стягнень або інших покарань - не відповідає дійсності.
Також не є правдивими розпосюдженні в мережі інтернет відомості, про те, що ніби-то морські піхотинці 1 окремого батальйону морської піхоти, відмовляються виконувати накази командирів.

Командування морської піхоти просить перевіряти достовірність інформації, використовувати данні з офіційних джерел.

Важливо пам’ятати, що керівництво Збройних сил України неодноразово зверталось до громадян України, щодо важливості перевірки будь-якої інформації стосовно діяльності Збройних сил України.
В умовах гібридної війни, засобами пропаганди противника надзвичайно вигідно розповсюджувати будь-які відомості, як можуть дискредитувати як діяльність Збройних сил України, так і окремих видів, родів військ, військових частин.


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments