gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Наєм = брехня.

...Щодо розгляду правок до законопроекту про Антикорупційний Суд у Раді.
У кулуарах ВР матеріалізувався Наєм.
Очевидно вилежав у лікарні належний час, щоб підвести своїх кривдників під вищу санкцію статті (там є така залежність). А зараз тільки прийшов і зразу збрехав.
Заявив, що "окремі депутати з фракції БПП" умисно своїми правками розбалансовують закон, виступаючи проти узгодженої з Венеційською комісією редакції.
От тільки не сказав, що в БПП цими депутатами є двоє: Голуб і Заліщук (подружка Лещенка і вНаёма), які подали купу спільних правок, якими якраз і заперечують те, чого вимагають західні партнери.
Усі інші депутати з БПП вирішили на своїх відхилених правках не наполягати. Мотиви наших юних єврошахраїв мені незрозумілі, але якби дійсно хотіли ухвалення закону, то так би не поступали.
Те саме стосується й Самопомочі, які своїми правками торпедували кожну пропозицію Венеційської комісії.


Отже, там усе не так просто, як нам деякі політики пробують розказати.
Президент і його політична сила дійсно довго наполягали на своїх позиціях й затято сперечалася, але зараз вони повністю йдуть у руслі вимог західних партнерів (найкращий приклад - їхній голова комітету Руслан Князевич), а ті, хто найбільше кричали "за", тепер чомусь працюють "проти".
Ну а про Оппі та Радикалів я вже писав. Радикали відзначилися тим, що від однієї невеликої фракції пропонують діаметрально протилежні пропозиції стосовно тих самих положень закону - це явна ознака спроби зірвати ухвалення.

(с)
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments