gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Верховний Суд підтвердив, що "антикорупціонер" Шабунін перевів на свій ФОП 1,7 млн. грн

Верховний Суд відмовив "Центру протидії корупції" у спростуванні інформації про імовірні зловживання з боку ЦПК грантовими коштами, отриманими з-за кордону.

Про це йдеться у рішенні суду, яке опубліковано на сайті Єдиного державногореєстру судових рішень, повідомив на своїй сторінці у Facebook політолог Віктор Уколов.

Так, голова правління "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін та члени організації Дар'я Каленюк і Олександра Устінова просили визнати недостовірну інформацію, поширену народним депутатом під час брифінгу у Верховній Раді у травні 2017 року.

Павло Пинзеник повідомив тоді, що до нього звернулося ГО "Національний інтерес України", яке надало журналістське розслідування про використання коштів міжнародної фінансової допомоги у розмірі $1,2 млн в особистих інтересах членів "Центру протидії корупції!".

"Результат цього розслідування зводиться до того, що попри велику заробітну плату членів цього об'єднання, додатково кошти виводилися на фізичних осіб-підприємців.
Так, наприклад, сам ФОП Шабунін отримав протягом 2016-2017 років 1,7 млн. грн, ФОП Устінова - 1,86 млн. грн, Дар'я Каленюк - 130 тис. грн", - відзначив тоді депутат.
https://prm.ua/verhovniy-sud-pidtverdiv-shho-antikoruptsioner-shabunin-pereviv-na-sviy-fop-1-7-mln-grn/
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments