gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

На першому фото – козаки на фронті. На другому – ряджені блазні. Про самогетьмана Кармазіна
ЗМІ повідомили що екс-нардепа Юрія Кармазіна обрано «гетьманом козацтва всієї України».
Заявляю цілком відповідально, що Юрій Кармазин відтепер – самозванець, ніяким «гетьманом всієї України» він бути не може, тому що мінімум одна козацька організація не те що не визнала його своїм гетьманом, а ні про які вибори не знала, у них участі не брала, і за фігуру гетьмана не голосувала.
Організація ця – Київський козацький полк ім. Т. Шевченка і її бойове крило – Добровольча козацька рота «Бук». Знаю я це позаяк бійцем Козацької роти я є від 2014 р., і саме в складі неї брав участь в АТО – спільно з підрозділами Державної прикордонної служби.
От про нас коротко:


Козак, апріорі – воїн. Наш загін цього постулату дотримується неухильно.
Бійці нашого загону вступили в бій ще на Майдані, в складі 4-ї Козацької сотні самооборони Майдану. Мене тоді не було серед них – але я спеціально дізнався, екс-нардепа Кармазіна біля козаків тоді ніхто близько не бачив.
Після Майдану, коли війна стала реальністю, наш загін створив навчальний табір де готувався до від’їзду на фронт – але допоміг нам тоді не екс-нардеп Кармазін, а голова Данилівської сільради Василь Бец. Наші хлопці у липні 14-го виїхали на кордон і спільно з прикордонниками та Вінницьким батальйоном територіальної оборони захищали КПП «Новоазовськ» - там зустріли російський наступ на Новоазовськ і взяли учать у боях.
Я не бачив там екс-нардепа Кармазіна ані серед бійців, ані серед волонтерів, які нам тоді допомагали.
Не бачив я й і пізніше – під Маріуполем і біля Широкіно. І потім – коли добровольча тема закінчилася і ми продовжили виїздити на фронт як козацька ГО, що допомагає досі Донецькому прикордонному загону. Не бачив.


Козацьких добробатів на всю Україну було два – Козацька рота БУК у ДПСУ і 2-а рота батальйону «Січеслав» у МВС.
Щось мені підказує, що біля бату «Січеслав» екс-нардеп Кармазін не з’являвся так само як і біля нас.
Проте – чимало козаків з різних організацій взяли участь у війні в лавах ЗСУ та МВС. Не бракувало козаків і у відомих добробатах. Чи допомагав комусь із них бодай чимось екс-нардеп Кармазин – питання відкрите.


Зате відомо інше.
Козацькі організації, які роблять реальну справу, від ігри «Джура» до участі на фронті, в козацькому середовищі в Україні – в меншості. Основна маса «козаків» - ця ряджені блазні, які дуже люблять хизуватися у формі з бряцалками, проте коли справді була потрібна їхня допомога – вони своїм братам-козакам на фронт геть і мішка гречки не дали. Хоча їхні організації об’єднують чимало вельми-вельми прибуткових бізнесів. Я гарно пам’ятаю як від нас носики воротили всі ці «генерали» і «отамани», і як нас забезпечували цивільні волонтери і окремі козацькі організації з регіонів.


Цю ситуацію знають в уряді. Враховуючи той потенціал для патріотичного виховання молоді який мають організації козаків, створено Координаційну раду з питань розвитку козацтва в Україні до якої входять голови організацій, які вже зараз займаються реальними справами.
Очолює раду Степан Полторак, міністр оборони України.
До цієї Координаційної ради входить також голова нашої організації і командир Козацької роти БУК Андрій Мойсеєнко. А от екс-нардепа Кармазіна там ніхто не бачив й близько.


Хто його обрав гетьманом?
Ким цей «гетьман» керує?
Де цей «гетьман» воював?
Звідки в нього отой іконостас нагород який він розвішав у себе на грудях?
Не знаю і знати не хочу.
Знаю інше. Нардеп Кармазін уже заявив, що козаки, мовляв, у опозиції до діючої влади. Повідомляю нардепу Кармазіну і всім рядженим блазням які його «обрали», що козацькі організації ПОЗА політикою. Спроба втягнути козаків у політичне протистояння пшиком закінчувалася раніше і так само закінчиться зараз, попри всі намагання гетьманів-саморобок.


Зате маю нагадати самогетьману Кармазіну.
Козаків, що ганьбили себе вчинком перед товариством, товариство садило на свиню.
Якщо самогетьман Кармазін все ж таки вважає себе козаком – йому час опановувати цей вид транспорту.Д.Вовнянко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments