gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Це не іграшки. Це наша позиція

Двох росіян не пустили до України за відмову зняти георгіївські стрічки зі свого багажу.
У зв'язку з цим, даним особам було відмовлено у перетині кордону і вони зворотнім рейсом вилетіли з Києва до Мінська.


Це не іграшки. Це наша позиція.
Колись і свастику вважали символом щастя, любові, сонця і життя, але нацисти наповнили її відповідним значенням, і тепер з нею не пустять в жодну цивілізовану країну.


Колорадська ж стрічка ніколи не мала для України жодного значення, а використовувалась у відзнаках в білогвардійському русі та в російських підрозділах Вермахту під час Другої світової.
В останні роки, через явну підміну понять, вона сприймається як знак належності до російського імперського простору, а з 2014 року - стала символом сепаратизму та агресії проти України.


Вони ще нахабні та самовпевнені, вони хамством намагаються пробити дорогу там, де інші беруть розумом.
Але вінок, який рано чи пізно ляже на могилу Російської імперії, однозначно буде виглядати як мотлох з колючого дроту упереміж з колорадською ганчіркою китайського виробництва.


На закінчення маленький оффтоп.
Генічеська райрада одноголосно проголосувала за скасування свого рішення від 2012 р. про визнання російської мови регіональною на території району.
Тепер - тільки українська.
Шануймося!


Helgi Sharp
Subscribe

 • Файно!

  Цікава новина, яка тільки починає у нас обговорюватися, але яка дуже добра) Тож, видання Zona Militar, ще 5 квітня написало, що США дозволили Данії,…

 • Высший пилотаж политического слабоумия Вовы ЗЕлупы и дЕрьмака...

  ​​🏛️В общем, мы можем поздравить офис Ермака, с тем как мастерски и непревзойденно, они с головой влезли в катастрофическую ловушку, имя которой –…

 • Новости из США – краткая сводка

  Слава Україні! Слава захисникам України та усієї сучасної цивілізації! • В понедельник начнется суд по первому из четырех уголовных дел Трампа •…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments