gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

РНБО запровадила нові санкції проти російських компаній

Рада національної безпеки і оборони України запровадила нові санкції проти російських компаній і громадян за агресію проти України.
Про це повідомляє прес-служба РНБО.
"РНБО України запровадила санкції щодо юридичних і фізичних осіб, які пов’язані з російською агресією проти України", - йдеться в повідомленні.
Санкції запроваджуються за ініціативою Кабінету міністрів України, Служби безпеки України, Національного банку України на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки і проведення незаконного голосування в окупованому Криму у рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації у Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо, наголосили в РНБО.
Також запроваджено санкції щодо осіб, які причетні до інформаційної та кіберагресії проти України, до протиправних дій проти громадян України, котрі незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної думи та членів Ради федерації Федеральних зборів Російської Федерації тощо.
Крім того, було продовжено дію санкцій, застосованих у попередні роки, додали в Радбезі.

http://www.rnbo.gov.ua/news/3020.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments