gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Ми виграємо.

Передвиборча компанія почалася – про це говорять, коли в мережі з’являються чергові «плівки Онищенка», коли президент Порошенко заявляє про намір отримати автокефалію у Вселенського патріарха для української церкви, коли публікують рейтинги – кожен оригінальний і самобутній, тощо. Безумовно, виборчі штаби уже планують характер передвиборчої компанії, проводять рекогносцировки на електоральному полі і здійснюють перші інформаційні атаки.

Чого ж чекати від наступних виборів нам?

По-перше – вибори виграє команда Петра Порошенка.
Чому я в цьому переконаний? Через кілька важливих факторів.


Перше.
За командою Петра Порошенка – низка реальних досягнень.
Не ліземо далеко. Що краще, фліска і берці «Талан»-нинішні, чи форма-«скляха» і берці «тисячакроків», які були за самі знаєте яких прем’єра і міністра оборони?
Що краще, тендери імені нардепа Яценка (самі знаєте з якої фракції) чи система «proZorro»?
Що краще, прибуткові Нафтогаз, Укрзалізниця та Океанський флот – чи збиткові?
Що краще, безвіз з Європою, чи його відсутність?
Що краще, купувати газ у Європи, чи одною рукою виганяти американську фірму з Чорноморського шельфу, а іншою – підписувати угоди імені газу по 450 доларів?
А ще – дипломатія, насичення армії технікою, будівництво військових містечок та полігонів, децентралізація що наповнює бюджети. Ще, українські фільми, чорт забирай, – «Сторожова застава», «Кіборги», «Викрадена принцеса» - порівняйте з тим що знімали у попередні роки! У всіх них один з крупних інвесторів – Держава Україна.


За якого Президента все це сталося? Агов!
Порівняємо з досягненнями попередніх президентів і прем’єрів?


Друге.
Всі нинішні рейтинги мають одну спільну рису, яка всі їх зводить до рівня плітки написаної на паркані – у всіх них на першому місці з відривом кандидат «ще не визначився з вибором».
Я гарно пригадую як у 2009 р. абсолютна більшість рейтингів перемогу віщували Юлії Тимошенко – а хто виграв вибори? Допомогло?
В Україні існує єдиний рейтинг вподобань виборців – самі вибори, все інше – лише привід для роздумів.


Третє.
Петру Порошенко нечувано пощастило з політичними противниками.
Одні – це колишня Партія Регіонів, за яку після Революції Гідності і весни-літа 2014-го року частина виборців не просто не проголосує, а й буде натхненно псувати їм передвиборчий процес.
Другі – це колишня прем’єрЮля, якій ніякого антипіару навіть вигадувати не треба – достатньо лише детально викласти її біографію, від її пропозиції створити консорціум для керування українською ГТС (51% - Газпрому), до лобіювання інтересів нардепа Онищенка (міністр Шевченко) та дивно-невизначенна позиції ЮВТ щодо нашої війни з Росією на Донбасі (згадайте «чорних полковників»).
Звісно, в це дивовижне тріо можуть пролізти вподобанці закінченно-інфантильних наших громадян, типу фанатів Грищенка, Вакарчука, або Зеленського. Але виборця вони відбиратимуть явно не в Петра Порошенка.
Шанувальники «всього, на шару і на вчора» гуртуються, вочевидь, біля інших політсил.


Четверте.
Попри справді непросту економічну ситуацію всередині країни противники Петра Порошенка НЕ мають масової підтримки громадян – доведено це всіма численними «Майданами-3» і багатосерійним «міхомайданчиком».
Так, пересічний громадянин не любить владу – але й опозицію підтримувати навіть своєю присутністю він не хоче. Відсутність відрази – уже не ворожість, із цим можна працювати.


П’яте, хто б там що не казав, але Петро Порошенко вміє навколо себе збирати команду і разом з нею долати важкі ситуації.
Згадайте скільки скрутних ситуацій його команда пережила вже зараз. Всі ці «Майдани-3». Потоки бруду зі ЗМІ. Намагання Москви схилити нас до миру на її умовах. Дурко-блокада 16-17-го років. Багатосерійний міхо-майданчик. Від самого обрання президентом, Петру Порошенку віщували дострокові вибори і відставку.
І що? І нічого.
Одні з тих, хто віщував, тепер лягли на дно і позивних не передають, інші просторікують про «бариг» з широти Амстердаму.


Шосте.
Я вірю в українців. Так, я маю до своїх співгромадян масу претензій, але.
Лише сліпий може не помітити як змінилася нація протягом крайніх 6-7 років.
Нинішній виборець – уже не той люмпен, який зробив депутатом Юлію Тимошенко у 1998 р. – за крупу і дрова.
Нинішній виборець вигриз європейський шлях для країни, встиг повоювати, встиг взяти участь у волонтерському русі. Я переконаний, серед українців не забракне людей, які розуміють – якщо тарифи не підвищіть українська влада – їх підвищить влада окупаційна, але значно сильніше. Що прибуткова Укрзалізниця набагато важливіша за шарову «тисячу». Що наповнює мене такою вірою? Та самі люди, з якими я спілкуюся щодня.


Практика показує – Петро Порошенко уміє працювати зі складними ситуаціями, і – обертати їх собі на користь.
Практика показує, нація має чимало претензій до такого президента – але й валити його не рветься.
Така людина має на перемогу всі шанси – це очевидно.


Це по-перше. А по-друге, спитаєте ви?
А ніякого по-друге.
Просто ми виграємо.


І це, я взагалі не згадав про якісь переміни в ситуації на фронті…

Д.Вовнянко
Subscribe

 • "Опала" Пороха закінчилась?

  Ні для кого, хто цікавився цим питанням, не є таємницею, що кандидатура Зеленського була узгоджена із Заходом, і в першу чергу - із США. Не те,…

 • "Один народ"??? Да хрен там, лапти)

  До войны (и некоторое время после) встречался я с одной барышней. Она была этнической расиянкой. Её родители, в начале восьмидесятых, приехали в…

 • Дайджест

  Доброе утро! Итак, что у нас случилось вчера, и не случилось ли вдруг чего хорошего. ХОРОШО: С утра пораньше президент Зеленский дал поручения…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments