gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Потрібні будь-якій армії": Українські літаки викликали справжній фурор на авіашоу в Туреччині (віде

Як сказано в сюжеті ТСН, саме до українських літаків була привернута загальна увага, передають Патріоти України.

Відзначається, що настільки масштабне авіашоу Туреччина проводить вперше. У ньому взяли участь десятки літаків з усього світу.
"Загальна увага була прикута до Ан-178, який швидко піднявся в повітря і попрямував до узбережжя Середземного моря. На його борту було з десяток офіцерів турецької армії і поліції. Слідом за ним до старту підготувався концепт Ан-77, пілоти якого навмисно викотилися ледве не на середину злітної смуги - їм важливо показати, який короткий розбіг у літака. Велетню треба було всього 350 м, щоб відірватися від землі", - повідомили журналісти з місця подій.


У польоті літак виконав ледь не бойові розвороти, розвинув мінімальну швидкість над відвідувачами шоу, зробив "гірку" і ефектно приземлився "по-антонівськи".

Пілот Володимир Мосін не приховував задоволення і роздавав інтерв'ю, а техніки та штурман отримали свій шматок слави - дівчат, посмішки і селфі, сказано в сюжеті.

"Через 40 хвилин на аеродром повертається Ан-178. Для керівництва держпідприємства "Антонов" важливо, що на його борту полетів командувач турецької жандармерії, яка є потенційним замовником українського літака", - пояснюють журналісти.
Генерал продемонстрував, що Ан-178 йому сподобався. "Дуже хороший! Він потрібен будь-якій армії!", - заявив він.


http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/potribni-bud-iakii-armii-ukrainski-litaky-vyklykaly-spravzhnii-furor-na-aviashou-v-turechchyni-video-227378.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments