gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Дві добрі новини з Дніпра

1) У Дніпрі відкрився перший в Україні завод з виробництва дентальних імплантатів, який відповідає всім європейським стандартам
Відкриття підприємства надасть для українців альтернативу дорогим імпортним імплантатів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “МОСТ ДНЕПР“.

"Мета, яку ми ставимо перед собою – випустити на ринок якісний продукт, який не поступатиметься європейським і азіатським аналогам, – повідомила бренд-менеджер ABM Technology Анастасія Бардасова.
Як розповіла Анастасія Бардасова, завод обладнаний за останнім словом техніки: на підприємстві немає жодного обладнання, випущеного раніше 2017 року. У виробництві використовуються верстати ЧПУ японської компанії TSUGAMI, «чиста кімната» швейцарського виробництва, а також обладнання для кислотної обробки від швейцарської компанії KKS.

Фактично на ринку України вже існують виробники дентальних імплантатів. Однак вони не відповідають тим нормативам, які ставить перед собою і дотримується ABM Technology, а саме: відповідність системі менеджменту якості ISO 13485, технічному регламенту N753, а також відповідність усім вимогам європейських інститутів і лабораторій, – зазначила Анастасія Бардасова.

Імплантати випущені на заводі в Дніпрі будуть коштувати значно менше, ніж імпортні, адже ціна імпортного продукту обумовлена високими витратами на транспортування, сплату митних зборів, податків, а також високою собівартістю європейського виробництва.

Бренд-менеджер заводу повідомила, що співробітники підприємства проходили спеціальне навчання в Німеччині протягом року.
2) В ніч з 18 на 19 квітня в Дніпрі провели тестування нового трамвая К-1 М6. Дану модель електротранспорту виготовляють на дніпровському «Південмаші», повідомляє Інформатор.

Протягом двох років розробкою українського трисекційного трамвая К-1 М6 займалася компанія «Татра-Юг», після чого транспорт випробували в Кам'янському. Відмінні риси трамвая - низькі сходинки і місткі вагони. Виробник заявляє, що пасажиромісткість трамвая - 267 осіб.

Салон трамвая К-1 М6 обладнаний ергономічними кріслами і місцями для людей з обмеженою мобільністю. Крім цього, в вагоні встановлені кондиціонери, світлодіодне освітлення, вбудована система інформування пасажирів. У вагонах передбачено Wi-Fi.

Tags: зуби, зубы, имплант, імплант
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments