gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Розв'язка на Шулявському мосту: громадські працівники запропонували компактний варіант

Громадські працівники Києва просять допомоги з ефективною і компактною розв'язкою на Шулявському мосту, заради якої не доведеться зносити прилеглі будівлі.

"Історію Шулявського шляхопроводу багато з вас знають. Він горів, зараз він валиться. Там побудують нову розв'язку. Швидше за все, не дуже вдалу. Щоб побудувати класичну "конюшину" або "метелика", потрібно зносити п'ятий цех заводу" Більшовик ".
Не знесуть.
Це єдине місце, де точать нарізні артилерійські стволи для ЗСУ.
А значить, буде напіврозв’язка. Знаєте, як на Південному мосту – якщо їдеш з правого берега, на Столичне шосе не з'їхати. А ще на Шулявці доведеться зносити житлову п'ятиповерхівку
", – пише в Фейсбук Сергій Гайдай.

Активіст зазначив, що інженер і фахівець з транспортних інфраструктур Віктор Петрук розробив і спроектував унікальну сучасну і ефективну розв'язку.
"І вона ідеально вписується на Шулявку. І зносити нічого не треба. А ще ця розв'язка може подарувати Шулявці два сквери – які туди напрошуються. В районі кіностудії Довженка і навпроти", – пише Гайдай.За його словами, ця розв'язка має найвищу пропускну здатність у порівнянні з іншими; вона саморегулюється – влаштована так, що транспорт, який проїжджає її, сам дуже непогано "розв'язується" відповідно до правил дорожнього руху; в ній найменша кількість конфліктних вузлів для транспорту, що рухається, навіть велосипедисти її будуть проїжджати без проблем; вона найбільш компактна – займає найменшу територію.

"Віктор Петрук не просто її придумав, намалював, спроектував і візуалізував. Він разом з друзями і небайдужими водіями випробував її в реальному часі і просторі в аеропорту, в Жулянах, де 50 автомобілістів, мотоциклістів і велосипедистів їздили по намальованій схемі на злітному полі. І дивувалися простоті і логічності процесу ", – зазначає автор поста.

"Але, як знайти шлях від його ідеї до міської влади?", – запитує Гайдай, – "Уявіть, в Києві з'явиться не просто вдала розв'язка, а розв'язка унікальна, ніде в світі до цього не побудована. І ми можемо всьому світу говорити, що ось мовляв і у нас є щось, що гідно представляти світ майбутнього. Поки світ знає, що є якась "котлета по-київськи". До речі придумана не в Києві. А тут по всьому світу будуватимуть нові розв'язки, які будуть називатися "київськими". Гордість же!".


Слово Віктору Петруку:

"Маленька зрадопереможенька"
Після завершення вчорашньої презентації нових ДБНів, я мав нагоду поспілкуватись з Lev Partskhaladze.
Передав йому порівняльну таблицю.
Лев Ревазович зголосився обговорити питання шулявської розв'язки з Кличком.
Від додаткових пояснень відмовився, заявивши, що "бачить цифри і розуміє, що трирівнева розв'язка краща".
Я лише попередив його, що головна проблема цієї розмови в тому, що Віталію Володимировичу доповідають неправдиву інформацію, через що він хибно сприймає ситуацію.
Зворотнього зв'язку в мене, на жаль не має. Та, щиро сподіваюсь, що розмова відбудеться і ми дізнаємось про її результати найближчим часом.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments