gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Антикорупціонерка з руху «Чесно» купила будинок під Києвом за $59 за метр квадратний

"Что охраняешь, - то имеешь и еще с друзьями делишься.
Хочешь интересные книжки читать, иди редактором - первым будешь читать, никому не дашь.
Лес охраняешь - дрова есть.
Аптеку охраняешь - вата есть.
Возле змей сидишь - яд имеешь.
Хочешь кооператив иметь - берись квартиры распределять"

М.М.Жванецкий

_________________________

Член Комісії з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради, активістка руху «Чесно» Ірина Федорів купила квартиру у Коцюбинському на Київщині за 59 доларів США (1617 грн) за метр квадратний.
Відповідні дані вона внесла до своєї електронної декларації за 2017 рік.

Видання Інформатор заявляє, що вказана вартість нерухомості не відповідає ринковій і, швидше за все, застосовувалася з метою ухилення від сплати податків.

Квартиру площею 78,4 квадратних метра Ірина Федорів придбала 31 грудня 2017 року всього лише за 126819 гривень. ЗМІ натомість зазначає, що на сайтах оголошень ціна за метр квадратний квартири в Коцюбинському становить мінімум 500 доларів за метр, тобто, в 10 разів більше, ніж вказала Ірина Федорів у своїй декларації.

Окрім цього, Ірина Федорів придбала будинок площею 639,9 метрів квадратних під Києвом – у селі Любимівка Києво-Святошинського району за 1230922 гривень, тобто, за 1900 гривень за метр квадратний.

На сайтах оголошень, кажуть журналісти, ціна за метр квадратний будинку в селі Любимівка Києво-Святошинського району становить від 25000 до 35000 гривень за метр квадратний, тобто, в 10 разів більше, ніж вказала Ірина Федорів у своїй декларації.

Також Ірина Федорів не вказала у декларації майно та фінанси свого чоловіка, адвоката Андрія Нечипоренка, з яким постійно проживає.

На думку учасника АТО Віктора Анісімова, саме на свого чоловіка Ірина Федорів оформила значну кількість майна та коштів, вкрадених з грантів міжнародної допомоги руху «Чесно» та інших організацій, які отримують фінансування від уряду США.

http://vgolos.com.ua/news/antykoruptsionerka_z_ruhu_chesno_kupyla_budynok_pid_kyievom_za_59_za_metr_kvadratnyy_309888.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments