gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Україні передрікали економічну катастрофу, а зараз обговорюємо повільне зростання – посол Канади

Реальне економічне становище українців насправді краще того, що показує офіційна статистика, вважає посол Канади в Україні Роман Ващук.
А реформи все ж дали результат хоча б тому, що не здійснилися похмурі економічні прогнози 2014-2016 років.


Таку думку висловив посол Канади в Україні Роман Ващук під час публічної дискусії Центру «Нова Європа», передає «Укрінформ». За його словами, українська реальність є багатоплановою і складною, вона не повністю зрозуміла ні українцям, ні канадцям як зовнішнім партнерам України.

«Так, з одного боку, слід говорити про проблеми, терпіння, страждання пенсіонерів і населення, яке живе уздовж лінії розмежування в зоні конфлікту на Сході.
Але також треба нагадувати тим людям, які переконані, що в Україні живуть тільки на хлібі і воді, що ніде припаркуватися біля «Ocean Plaza» в суботу і неділю», – зазначив посол Канади.


Ващук також звернув увагу, що в Україні звикли скаржитися на результати реформ. Тож він вказує на те, що катастрофічні економічні прогнози міжнародних і українських ЗМІ 2014-2016 років зазнали краху.

«Результатом є не тільки те, що досягнуто, але те, що ми встигли обійти як найгірший варіант. Ми говорили три роки тому про повний занепад української економіки, а тепер говоримо про проблеми її повільного росту», – сказав посол Канади.

Раніше глава представництва Євросоюзу Хюг Мінгареллі заявив, що не бачать реформ в Україні або обмежені люди, або «ідіоти».
https://ua.news/ua/ukrayini-peredrikaly-ekonomichnu-katastrofu-a-zaraz-obgovoryuyemo-zanadto-povilne-zrostannya-posol-kanady/
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments