gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Газпром проиграл "Нафтогазу", и выплатит Украине 2,6 млрд баксов. Бгг, наслаждаюсь унижением кацапов


Стокгольмский арбитраж удовлетворил требования "Нафтогаза" по транзитному иску на сумму 46,3 млрд долларов за недопоставку "Газпромом" согласованных объемов газа для транзита.

По результатам двух арбитражных производств в Стокгольме, "Газпром" должен оплатить 2,56 млрд долларов в пользу "Нафтогаза".
Также Арбитражный суд отклонил требования "Газпрома" относительно штрафов за якобы незаконно отобранные "Нафтогазом" объемы транзитного газа.


Helgi Sharp

_____________________


Вітаю Україну з справжньою перемогою над Росією та Путіним!
Дякую українській владі та Андрію Коболєву!

Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу щодо компенсації за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту

"За рішенням Стокгольмського арбітражу, Нафтогаз домігся компенсації у сумі 4,63 млрд доларів за недопоставку Газпромом погоджених обсягів газу для транзиту. За результатами двох арбітражних проваджень у Стокгольмі Газпром має сплатити 2.56 млрд доларів на користь Нафтогазу".

Контракт на транзит між Нафтогазом і Газпромом був підписаний у 2009 році керівниками вказаних компаній за підсумками переговорів Юлії Тимошенко та Володимира Путіна. Він розрахований на десять років – до кінця 2019 року.

Але у 2014 році до влади прийшли люди, які мали політичну волю сказати "ні" контракту Тимошенко, від якого українці втратили мільярди доларів.
Ми виграли настільки круто, що тепер ще сам Газпром повинен виплатити нам гроші!

p.s. Порошенко на прес-конференції казав, що Україну сьогодні чекає велика радісна новина, але кому з журналістів олігархів то потрібно?
(с)Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments