gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Посол ЄС: якщо ви не бачите реформ в Україні – "ви або ідіоти, або обмежені люди".

Так вишукано зрадофілів і різноманітних "баксооптимістів" ще ніхто не гнобив і не збиткувався)

Голова представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі вважає, що в Україні у важких умовах була впроваджена низка реформ і ті, хто їх не бачить, - «або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору».
Як передає кореспондент УНІАН, про це Мінгареллі заявив під час конференції «Підсумки імплементації угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом за 2017 рік та подальші плани» сьогодні в Києві.
«Ми не сумніваємося в тому, я не буду зараз перелічувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, проте, якщо ви цього не бачите – ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтесь, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбіційних реформ, які були розпочаті», - зазначив він.
За словами Мінгареллі, для того, щоб впроваджувати подібну Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, необхідно дотримуватись певної кількості вимог, і одна із цих вимог – це політична воля влади.
«Немає жодних сумнівів щодо того, що протягом останніх чотирьох років представники політичної влади в цій країні зробили певну кількість кроків для того, щоб модернізувати цю країну, трансформувати цю країну, перетворити її на відкрите, демократичне суспільство, засновуючись на соціально ринковій економіці», - додав голова представництва ЄС. Крім цього Мінгареллі висловив переконання, що в Україні йде війна через її європейський вибір.
«Наша спільна відповідальність – це впроваджувати Угоду про асоціацію в життя», - наголосив він.
«Це було б скандальним моментом, якби ви не були повністю віддані впровадженню цієї Угоди, бо щонайменше 10 тисяч людей загинули заради цієї Угоди. Ми не в тих умовах, коли країна бере на себе юридичні зобов’язання та має щось виконати, в Україні це не так, в Україні ми в дуже конкретній, специфічній ситуації, де триває воєнна ситуація», - додав Мінгареллі.
«Мені здається, що ця країна (Україна – УНІАН) має війну саме через цей європейський вибір, який зробила (країна - УНІАН), це щось, що політично для мене надзвичайно важливо, ніж просто дотримуватись якихось легальних зобов’язань, які взяла на себе Україна, підписавши цю Угоду», - підкреслив посол.


https://www.unian.ua/politics/10018667-posol-yes-yakshcho-vi-ne-bachite-reform-v-ukrajini-vi-abo-idioti-abo-obmezheni-lyudi.html
_____________________
...
Ну ось ... Такі очевидні речі уже не тільки "Уніан" визнає, а навіть Українська правда" змушена визнати)
Змушена, бо в іншому випадку прийдеться визнати, що посол Євросоюзу Мінгареллі теж є "порохоботом " )


Посол ЕС уже сильно устал от украинских олигофренов Лещенков-вНаёмов-Брехуцких, пишущих про «усталость от Украины» и «отсутствие реформ»
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments