gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Продажні гниди Сракашвілі.

Блогер Андрій Дзиндзя, відомий своєю дотошністю у розслідуваннях, оприлюднив відео, де чітко видно, як учасники маршу Саакашвілі отримують гроші від організаторів.

Враховуючи, що наприкінці минулого року одного з помічників Михайла Саакашвілі зафільмували під час отримання 200 тисяч доларів від помічника олігарха Сергій Курченка, виникає враження, що акція 4 лютого також могла бути профінансована кимось із олігархів.

У зв'язку з цим виникає кілька відкритих питань до Саакашвілі:

1. Невже учасники маршу не схотіли безкоштовно брати участь у акції? На Євромайдані та під час Помаранчевої революції ми несли гроші на Майдан, але не з Майдану.

2. Хто цього разу став спонсором, який оплатив збір учасників маршу з-поза Києва і профінансував оплату, яку на відео роздавали після проведення акції? Якщо це не Курченко, який олігарх ще міг передавати гроші і в якій сумі? Як громадськість взагалі може контролювати витрачання цих коштів?

3. І питання для перевірки – чи підтримує Саакашвілі позовну заяву державного Приватбанку до колишніх власників банку Коломойського та Боголюбова, яку тепер розглядає високий суд Лондона?

До речі, напередодні маршу в мережах з'явилися пропозиції взяти участь у ньому за 350 грн:

Цікаво, скільки насправді заплатили учасникам?)))

(с)
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments