gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Не Україна їх цікавить

Пригадуєте, який крик здійнявся, коли СБУ перешкодило операції НАБУ, тобто за заявою громадянки затримала особу яка вимагала в громадянки хабар і виявилася (яка несподіванка!) співробітником НАБУ?
Крик стояв від Сяну до Дону.
Кожна всепропадла лементувала як влада намагається закрити «єдиних чесних борців з корупцією».
Дійшло до стурбованості збоку іноземних посольств…


Аж от «Цензор» опублікував інтерв’ю з Євгеном Шевченко – колишнім бійцем батальйону «Донбас», про якого самі «донбасівці» чомусь говорять що він насправді прес-секретар екс-комбата Семенченка і що він не був у жодному бою.
І от з’ясувалося що пан Шевченко – "агент НАБУ". Штатний чи позаштатний – з інтерв’ю не збагнеш, але факт наводиться.
А ще з’ясувалося, що саме пан Шевченко, під час затримання працівниками СБУ нелегала Саакашвілі власним авто перекрив дорогу і тим завадив працівникам СБУ виконувати свої прямі обов’язки.


Тобто виконувати працівникам СБУ свої обов’язки перешкоджав співробітник НАБУ! Яка реакція на це громадських активістів, борців за справедливість і опозиційних нардепів? Відповідь – вона відсутня.

Я щось пропустив?
НАБУ у нас уже над законом? У всьому?
Чи таки існують окремі обмеження? Можна дізнатися – які саме?
Можна пояснити, чому дії СБУ з затримання громадянина який подвійно здійснював злочин – вимагав хабар, плюс – провокував на хабар як працівник силового відомства, що КПК кагбе кваліфікує, так от чому це затримання – жахливий наїзд на боротьбу з корупцією і зрив операції іншого силового відомства, а блокування транспорту СБУ транспортом агента НАБУ – дурничка що не вимагає уваги? У чому різниця?


Як пояснити такі різні реакції чимось іще, крім подвійних стандартів?

А це ще не останнє питання про яке борцуни мовчать.
Наприклад – досі не обрано аудитора НАБУ, опозиційні депутати роблять все можливе аби обрати або – зручного їм, або – ніякого.
Другй рік у нас НАБУ не проходить аудиту.
Яка реакція борцунів? Нульова.
Що ними керує? Бажання аби агенція чесно боролася з корупцією і її гарно контролювали, чи бажання мати власну силову структуру, аби давити на владу?


Хоча, питання всі ці – дещо наївні.
Великий борець за права знедолених в Україні і чоловік діджейки, що переймається емпатією до росіян, нардеп Сірожа Квартирний в ефірі каналу NewsOne заявив, що вигнання екс-президента Януковича було проведене з порушенням юридичних норм!
Мати Божа, вигнання? Точно?


А хіба службова особа і головнокомандуючий Янукович В. Ф. в складний для країни і суспільства час, не самочинно покинув свій службовий пост і не сховався у країні, яка здійснила збройну анексію українських територій? Хіба не називалися такі особи у всі часи дезертирами і зрадниками? Нардеп Сірожа знає щось іще?

Видання, чия назва тісно пов’язане з нардепом Сірожею, яке тривалий час було у нас рупором європейськості, теж не далеко впало. У топ-новини воно винесло вість: «Поклонська просить порушити кримінальну справу проти Порошенка».

43-й рік… Лорд Хау-Хау вимагає у британської прокуратури порушити кримінальну справу проти Чьорчіля, а «Time» робить це топ-новиною.
Уявляєте собі таке? Я – ні.


Здається, достатньо інформації аби зрозуміти, що їм потрібно.
Боротьба з корупцією – чи антикорупційна структура як інструмент політичної боротьби.
Законність для всіх – чи своїм усе, а ворогам закон.

Україна – чи їхнє місце в Україні.

Д. Вовнянко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments