gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Кава на Майдані порвала пердаки слабоумним зрадофілам і кремлядям)

Mason Lemberg
Спостерігаю як вже 2-й місяць українці знущаються з кремлівської пропаганди, але вони так нічого і не зрозуміли..
Я думаю, що вже ні для кого не секрет, що на 17.10.17 планувався державний переворот і спроба силового захоплення влади. Якщо пощастить.
Завданням мінімум було - досягти значних поступок влади олігархам і силам, які підтримувалися кремлем. Так, так, вони об'єдналися і цілком свідомо.

Але не склалося ні з основним завданням, ні навіть з другорядним.
Кремлівська пропаганда дала збій і не змогла підняти всіх тих, хто 3 роки "чистить зброю" в інтернетах.

Вийшло не те, що мало людей, не вийшов ніхто, окрім організаторів і проплачених підставок під партійні шмати...

Після цього в інформаційному полі все полетіло кєбєням.
І що раз то далі ставало все очевидніше, що ці "чистящі зброю" "революціонери" - це якась абсолютно дика гусня, або люди взагалі відірвані від реальності в Україні.

І з кожним днем після цього, з кожним жжиженим монданом, ці всі ушльопки з інтернетів почали все далі відриватися від реальності.
Благо, цьому їм сприяли і кремлівські пропагандони, занурюючи ушльопків все глибше в світи віртуальних 100-тисячних мітингів, що є смішно для кожного хто був в Києві і знає скільки людей можуть поміститися біля ВР чи біля будівлі Головпоштамту на Хрещатику...

Минулого тижня, після штурму звезеним бuдлом Жовтневого палацу, виникла ідея аполітичного флешмобу "Кава на Хрещатику", що визвало таке горіння всіх мастей гуснявих пропагандонів, якого я вже не бачив з часів Майдану.
Аполітичну акцію з друзями відразу ж нарекли Антимайданом і всі види агентури і пропагандонів почали розказувати, що це "громадянська війна", пиття кави - це "захист корупції" і т.д.
Тим самим відкривши очі ще якісь частині людей.

Тих, кого не встигли "добити" минулого тижня - добили сьогодні.
Консультанти і подєльники янека і саакашвілі (так, вони одні на двох) через власну розумову обмеженість і вже нездатність вийти за рамки власних стереотипів, розраховували на те, що буде так, як вони собі придумали і так як би зробили/роблять вони. Вони розраховували на те, що Порошенко зжене бюджетників на Антимайдан.
Але ні поїздів Маріуполь-Київ, ні сотень автобусів з 20 000 бюджетників не було.

Були люди, звичайні люди, які жартували, сміялися, пили каву, ржали з макак в балаклавах, які так і не змогли нормально повішати шмату на Глобус.
Було все те, що 4 роки тому називалося Майданом, було все те, що ми вже всі так давно хотіли бачити на фоні п'яного б-ла, яке воює з вітринами і концертними залами.

Людей ніхто не контролював, там не було "старшого" (що вганяло в ступор медіапздту), ніхто не озвучував політичні гасла (що вганяло в ступор медіапздту).

Але замість того, щоб якось хоча б менш-більш адекватно прийняти факт, що люди просто так можуть зібратися, без політичних гасел, без криків, без істерики, без кураторів, без оплати, медіапздта, (яка після сьогоднішнього, я впевнений, тотально працює на хла), почала вигадувати якихось "прихильників Порошенка", якихось "противників Саакашвілі" і зрівнювати їх кількості, нарахувавши "декілька десятків" "людей Порошенка" на тій же площі, на якій вони 2 тижні тому нараховували 70-100 тис. звезеного бидла.

Тому, #Кава_на_Хрещатику - це прекрасно, бо це ще одна подія, яка виявила справжніх диверсантів, які не соромлячись продають Україну, руйнуючи її зсередини відвертою брехнею і кремлівською пропагандою.
Mason LembergTags: #Кава_на_Хрещатику
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments