gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Є від чого нервувати "антикорупціонерам"-борцунам)

Вчора перед сном УВАЖНО прослухав "плівки Луценко" - і здається почав розуміти не тільки причину масового забігу борцунів від Міхо, а й нинішню іхню реакцію на всі ці події - стриманно-очікувальну у Найєма і Гриценко, і агресивно-істеричну у Заліщук.
По-перше, надані записи явно схожі на правду: якраз реакція борцунів на них - найкращий доказ. Другий фактор - не полінуйтеся, прослухавши запис за певний день, глянути в стрічку новин аби згадати, що того дня сталося.
Сюрпризи гарантую.

По-друге, запис зроблений не просто кимось з оточення Міхо або Курченко - він явно зроблений отою самою довіреною особою Курченка, імені якої не називають. Погляньте на відеозаписи і прикиньте, де мусила знаходитися камера. Тобто та довірена особа - агент СБУ або СЗР (і дай Бог аби тільки їхній), і знає не тільки те, що відображено на записах.
По-третє - дуже схоже на те, що панове-борцуни брали гроші у Бені і у Курченка за забезпечення їхніх інтересів на одних і тих самих підприємствах. Одеському, припортовому, наприклад. Тобто - панове-борцуни намагалися і Беню і Курченка - КИНУТИ.
На знаю за Курченка, а останьою особою, яка намагалася конфліктувати по бізнесу навіть не з самим Бенею, а з бізнесменами з його оточення, був Максим Курочкін, героїчно загиблий від кулі снайпера на подвір'ї Святошинського суду м. Києва.
І нарешті, головне, на що вже й так звернули увагу читачі. Якщо СБУ добуло записи розмов Міхо з Курченко, нема ані найменшої гарантії, що воно не роздобуло записів самих нардепів з ду-у-у-уже цікавими людьми.
Сурков, Володін, Захарченко...
Брати гроші у Москви проти "злочинної влади" - традиція українських зраднюків ще з часів Винниченка.

Захисні реакції нардепів продиктовані їхнім життєвим досвідом і професійними навичками. Досвідчені журналіст і військовий, відповідно, Найєм і Гриценко поводяться згідно ГОСТів - дістанціювалися, вичікують і не говорять зайвого. Заліщук поводиться так само стандартно - як зловлена на неподобстві бабаська.
І отут виникає дивовижне питання: ВІД КОГО власне ГПУ отримала означені плівки? Від СБУ? Від СЗР? Людина з оточення бізнесмена - гаманця Янука, яка явно давно в розробці у ФСБ? А що, як записи ГПУ отримала від агентури одної цікавої служби, чия контора розташована у спальному районі тихої і милої Вірджинщини?
Зрозуміли? :)
Є від чого понервувати борцунам...

Д.Вовнянко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments