gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Антикорупціонери" - гірше корупціонерів

Слідкуємо за руками ляльководів:
1) В 2014 році знаходять і арештовують гроші Януковича

2) В 2015 і 2016 роках ведуться розмови про те, як ці гроші стягнути в ДержБюджет. Придумують різні варіанти закону про спецконфіскацію. Доходять до закону, який є компромісом і раптом... всі екс-риги, риги, самопомочі, квартирооптимісти голосують проти цього Закону.
Своє голосування квартирооптимісти пояснили тим, що гроші Януковича МОЖУТЬ розікрасти.
Тому, "логічно", треба їх залишити Януковичу. Той ТОЧНО НЕ РОЗКРАДЕ.

3) ГПУ вирішило піти іншим шляхом, стягнувши кошти в бюджет через суд, що їм вдалося. Замість ейфорії, так звані лідєри общєствєнного мнєнія і всім відомі ЗМІ, починають поливати лайном ГенПрокуратуру.

4) Через деякий час, "антикорупційна" шарага з назвою "Transparency International" (ага, та сама, яку очолює кацапка, яка малює супер-рейтинги росії, яку в Україні очолював Касько, який свідомо просрав бабки Курченка в Латвії)... так от.. ця сама шарага подає в суд на ГПУ з метою розсекретити рішення суду.
Навіщо?
А для того, щоб Янек (або підставна особа) змогли судитися з Україною за кордоном.
"Боротьба с корупцією", ога, ога.

5) Не знаю, чим закінчилися ті суди, але сьогодні в гонку з врятування бабла янека включилося орденоносне НАБУ, яке почало пресувати керівництво Ощадбанку за те, що вони перерахували кошти в бюджет.

Вдумайтесь!

Я різне бачив, я різного чекав від ідіотів, я відкрито зневажаю Ситника, я відкрито і послідовно виступаю за повне очищення НАБУ, включно з останньою прибиральницею, але я навіть в найлютіших збочених фантазіях не міг уявити, що державний орган НАБУ, який просирає 800 млн. грн. в рік, який за 2,5 роки стягнув в бюджет жалюгідні 21,7 млн. грн., додумається вимагати повернення коштів з бюджету - Януковочу!!!


Mason Lemberg

______________________
Усіх, хто не може без зрад, спішу розчарувати: всі 1,5 млрд дол, які були спецконфісковані у членів ОЗУ Януковича, нікуди не зникали і давно знаходяться на рахунках Держказначейства.
Більше того, - ці кошти вже працюють на Армію та інфраструктурні проекти.
А ще спецконфіскували Одеський нафтопереробний завод і 1000 вагонів.
Теж все на місці, під контролем держави.
(Ю.Луценко)


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments