gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Бандерівська ОУН вчергове відмежувалася від самозваного “командира ОУН” Коханівського

Засуджуємо самовільне використання і присвоєння назви «ОУН»
У зв’язку з затриманням у Києві органами правопорядку громадського діяча Миколи Коханівського внаслідок конфлікту із застосуванням зброї, до керівництва Організації Українських Націоналістів (бандерівців) почали надходити звернення від журналістів з проханнями прокоментувати ситуацію, оскільки в багатьох засобах масової інформації знову проходить інформація, що «заарештовано лідера ОУН».
Насамперед в черговий раз наголошуємо, що Микола Коханівський ніколи не належав і не належить до ОУН (б), як і до структур створених, ініційованих чи підтримуваних нею. Не належить він і до громадської організації ОУН, яку очолює Богдан Червак.
Ми засуджуємо самовільне використання і присвоєння назви «ОУН» та її символіки, що вже віддавна має місце, чому є багато прикладів. Вважаємо подібні дії спробами паразитування на історичному минулому та спадщині ОУН, що призводить до її дискредитації та введення в оману суспільства.
Оцінку ситуації, винних в конфлікті та міру покарання мають визначити слідчі дії та об’єктивне судове рішення.
ОУН (б), керуючись здоровим глуздом, історичним досвідом, націоналістичним світоглядом та аналізом сучасного стану рішуче засуджує провокування внутрішньо-українських конфліктів, сіяння розбрату і хаосу та розпалювання суспільного протистояння.
Стефан Романів, Голова ОУН (б)
 
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments