gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Така "втома" від України, що до нас їде президент Світового банку для обговорювання підтримки реформ

Президент Світового банку Джим Йонг Кім у листопаді вперше за багато років здійснить візит до України для обговорення можливої підтримки реформ.

Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк у неділю за результатами зустрічей у Вашингтоні.

"Відбулася зустріч із віце-президентом Світового банку Сірілом Мюллером. Це було продовженням моєї зустрічі з президентом Світового банку навесні, коли я запросив його відвідати Україну. Він прийняв це запрошення, і зараз ми готуємо цей візит уже на наступний місяць", - зазначив глава українського Мінфіну.

Він підкреслив, що "це буде перший візит президента Світового банку в Україну за багато років", і назвав його "символічним і важливим".

Данилюк також поінформував, що основними темами переговорів стануть питання підтримки з боку Світового банку ключових реформ в Україні.
"Це є сфери охорони здоров'я, освіти, енергетики й земельної реформи, яка зараз назріла та навіть перезріла", - зауважив він.


У цьому зв'язку міністр окремо акцентував увагу на важливості запровадження змін на ринку землі в Україні, "яка дасть можливість розвитку нашої економіки".

(с)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments