gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Зараз знов "антикорупціонери" завиють, що це - незаконно, як недавно, у випадку з грошима Януковича

КИЇВ. 24 вересня. УНН.
Український суд наклав арешт на все рухоме та нерухоме майно, а також кошти в Україні колишнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, підозрюваного у низці злочинів, які розслідує Генеральна прокуратура України.
Про це повідомили у ГПУ у відповіді на інформаційний запит УНН.

Генеральною прокуратурою здійснюється досудове розслідування у низці кримінальних проваджень за підозрою екс-міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка.
"Під час досудового розслідування у цих кримінальних провадженнях накладено арешт на все виявлене, на даний час, рухоме, нерухоме майно підозрюваного та грошові кошти, розміщені у банківських установах на території України", - йдеться у повідомленні.
http://www.unn.com.ua/uk/news/1689446-sud-areshtuvav-maino-i-koshty-vzakharchenka-v-ukraini

...Нагадаю:
"Антикорупціонери" з організації "Transparency International" судитимуться з двома прокуратурами і одним ДП через "гроші Януковича"
Організація подала до суду позов на ГПУ, Військову прокуратуру сил АТО та ДП "Інформаційні судові системи" через непрозорість процесу спецконфіскації 1,5 млрд доларів.
Представництво міжнародної організації Transparency International в Україні звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом проти Генеральної прокуратури України, Військової прокуратури сил АТО та ДП "Інформаційні судові системи", повідомляє прес-служба організації.
Позов стосується скасування рішень щодо засекречення судового вироку, за яким було конфісковано 1,5 млрд доларів коштів злочинної організації екс-президента-втікача Віктора Януковича.
"ТІ Україна вимагає оприлюднити цей вирок суду", - наголосили в антикорупційній організації.

КСТАТИ!!!
Знаете ли вы, кто является ВИЦЕ-ПРЕЗИДЕНТОМ "антикоррупционной" организации
"Transparency International" ?
СЮРПРИЗ!
ВИЦЕ-ПРЕЗИДЕНТОМ "антикоррупционной" организации "Transparency International" является ЕЛЕНА ПАНФИЛОВА.
А кто такая Панфилова?

Вах, какая "неожиданность": Елена Панфилова 2009—2012 годы являлась членом Совета при Президенте России по развитию институтов гражданского общества и правам человека.
Вот откуда ноги растут у всех этих "антикоррупционеров".

Гниды кремлядские.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments