gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Кандидати у Верховні Головнокомандуючі

Оригинал взят у emiliozk

От компашка зібралася. І всі у Верховні Головнокомандуючі мітять! Мабуть, щоб зразу капітулювати.

Андрій Садовий, 26 березня 2014 р, (ще гаряча війна не почалася, а він уже все програв): "Мы подверглись удару по своим многочисленным иллюзиям, мы подверглись вторжению и проиграли войну – первую войну в истории независимой Украины. Давайте не будем подвергаться иллюзиям и сами себя успокаивать. Это поражение".


Юлія Тимошенко, виступ на засіданні Ради національної безпеки і оборони 28 березня 2014 р. (якби її тоді послухали, то, може, половини її виборіців і живих не було, або були у підвалах): «Жоден танк не повинен вийти з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю, бо це означатиме програш. Ніякого воєнного стану й активізації наших військ! Ми маємо стати найбільш мирною нацією, просто поводитися, як голуби миру. Ви уявляєте, що почнеться в країні, якщо танки й бетеери почнуть їздити вулицями міст? Це спровокує масову паніку, люди почнуть масово втікати з країни. Проблеми з продовольством, з паливом».

Анатолій Гриценко - полковник мирного часу.

Михайло Саакашвілі - здався Росії за 5 днів і втік з власної країни.

І всі вони учать владу, яка зуміла мобілізувати армію, тримає 4 роки фронт, добилася світових санкцій проти агресора, як треба захищати країну.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments