gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Садонеміч пробила чергове днище! Сироїд ляпнула: "Застосування ВСУ на сході України - незаконне"

Нардепів обурило висловлювання Сироїд про те, що на даний момент немає юридичних підстав для того, щоб ВСУ воювало з ворогом в зоні АТО.
Нардеп (БПП) Юлій Мамчур зазначив, що "є ситуації застосування ЗСУ. І антитерористична операція входить в перелік таких ситуацій".
"Я прошу вас ніколи не застосовувати до ВСУ таких принизливих заяв, що ми застосовуємо їх незаконно. Все давно вже унормувано" - додав Мамчур.
"Це не образливо. Це завтра покаже Russia Today і буде розповідати, що віце-спікер сказала, що ВСУ на Донбасі перебувають незаконно", - зазначив присутній на засіданні Павло Кішкар ( "Самопоміч").
Глава комітету Сергій Пашинський зазначив, що теза про так звану незаконність ВСУ на Донбасі останні два тижні регулярно звучить в різних телеефірах.
"Зрозуміло, для чого це робиться, зрозуміло, що Путін по суті почав визнавати, що крах його агресії на території України вже наблизився, зрозумілі обвинувачення ВСУ, що вони нібито незаконно вмирають за свою землю. Це ж не є ні для кого секретом, хто і на кого працює...", - заявив Пашинський.

"Коли вони відкрито маніпулюють тим, що ми не маємо право відкрито використовувати ВСУ, що це незаконно. Це абсолютна ганьба, неправда і брехня. Кілька депутатів, зокрема і я, висловили свою позицію, що не потрібно обманювати, не потрібно маніпулювати, порівнюючи, наприклад, застосування збройних сил США в Афганістані і їх непокору виконувати накази з такою ж самою ситуацією щодо ВСУ на території України ", - пояснив Тетерук.
Відповідаючи на питання про те, як можна вирішити проблему юридичного визнання окупації Росією української території, Тетерук заявив: "Немає для вирішення складних проблем легких шляхів, що чомусь пропонують певні політичні сили, пропонуючи суспільству примітивні однокрокові рішення. Це персональна відповідальність президента - захист території . Він верховний головнокомандувач. Це, до речі, було сьогодні озвучено під час засідання головою комітету. Тому ми очікуємо, що президент нашої країни зробить зважений крок у контексті решти його кроків, які приведуть до повернення окупованих територій і його чіткого плану, який він повинен розкрити, яким чином і в які терміни він буде повертати тимчасово окуповані території ".
 
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments