gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Судді Віктор Кицюк і Олександр Білик, які гнобили учасників Майдану, будуть звільнені

Вища Рада Правосуддя відмовила у внесенні подання про їх призначення суддями безстроково, а отже - вони підлягають звільненню.
Якщо суспільству не байдуже, і воно активно відстоює свою позицію, то ВРП непогано працює.
Отже, треба мобілізовуватись перед прийняттям рішень по Верховному суду, тоді є шанс, що недоброчесні не пройдуть.
P.S.
Суддя Печерського суду Кицюк разом з суддею Царевич у часи Революції Гідності на підставі сфальшованих документів позбавляв прав керування учасників поїздки до Межигіря 29.12.13 року.
Особливістю справи Кицюка є те, що прокуратурою встановлено факт втручання в автоматизовану систему суду і усі справи Автомайдану потрапили лише до двох суддів - Царевич та Кицюка.
А розподіл справ проводився рідною сестрою Кицюка, яка працювала тоді помічницею голови суду - Отрош. Цей факт давав можливість встановити чому ж судді масово виносили рішення проти активістів, підтвердити тиск на цих суддів та організованість цих дій.

Але член ВРП А.Лесько, яка була доповідачем по дисциплінарній справі Кицюка нічого не зробила для того, щоб перевірити ці факти. Більше того, відмовила мені навіть в ознайомленні з матеріалами справи та в задоволенні усіх клопотань.
Тоді ВРП взагалі відмовилась будь-яким чином покарати Кицюка.
Сьогодні ж ВРП відмовилась продовжити його повноваження безстроково.
Це не покарання, але тепер Кицюк хоча б вже не буде отримувати зарплату та мати статус судді.

Суддю Голосіївського суду м. Києва - Білика Олександра я називаю "Царевич у штанях", бо він, як і Царевич позбавив прав аж 9 невинних учасників поїздки до Межигіря. Але не лише повністю уник будь-якого покарання, але і у 2016 році був рекомендований діючою ВККС на обрання безстроково.
Тепер і його буде звільнено.
Переконаний, що лише завдяки громадськості, яка виявила ці факти і жорстко поставила вимоги про звільнення цих суддів, ми сьогодні отримали такий результат.

Роман Маселко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments