gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Вот давно знал, что Бутусов - вражина. Админы на его сайте - прокремлёвские

Об акции протеста матерей, организованной Бутусовым.
Сегодня под АП второй день выходят мамы, с требованием наказать виновных в Илловайской трагедии (это так элементарно пригласить к нам на суд шойгу и путина), назвать ато войной (очевидно мамы согласны на тотальную мобилизацию) и конечно с требованием освобождать оккупированные территории и заканчивать войну (Бутусов мечтает стать главнокомандующим?).
В своем трогательном посте Бутусов всячески блокирует и подтирает комы людей, указывающим ему на тех, кто завел людей в Илловайск - на корбана, гришина и иже с ними.
Вот скрин с бутусовского поста, который конечно-же со временем тоже затрется.
Поразила милая беседа "интеллигентного" корбана с дамой в бутусовском посте:


(с)

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
28 серпня 2015 р. ·
Заява щодо виступу Юрія Бутусова та презентації ним документу на брифінгу 27 серпня 2015 року.
- Це попереднє бойове розпорядження (ПБР) керівника сектора «Б», який очолював генерал-лейтенант Руслан Хомчак. Командний пункт сектора базувався в населеному пункту Олексіївка (як і вказано в документі), в той же час командний пункт штабу АТО знаходився в Краматорську.
Таким чином Юрій Бутусов свідомо маніпулює фактами і подає неправдиву інформацію. Документ, який видано в штабі сектора «Б» презентують як документ Генерального штабу або штабу АТО, що не відповідає дійсності.
- Цей документ датовано 5 серпня 2014 року, тобто саме тією датою, коли відбулась нарада в Дніпропетровській ОДА під керівництвом Геннадія Корбана, в якій, серед інших, брали участь Руслан Хомчак, Андрій Білецький, Юрій Бутусов, Юрій Береза та Семен Семенченко. Участь в нараді Руслана Хомчака була його власною ініціативою. Наслідки та значення цієї події мають розглядатися слідством. Нагадаємо, що в ефірі Громадського ТБ Генадій Корбан нещодавно назвав Хомчака своїм другом.
- Також необгрунтованими є звинувачення в тому, що ЗСУ не нагороджують бійців добровольчих батальйонів. Керівництвом Генерального штабу ЗС України ініційовано питання нагородження колишніх бійців добровольчого батальйону МВС України «Донбас», які нині проходять службу у складі Збройних Сил України. На час серпневих подій минулого року жоден з добровольчих батальйонів підпорядкування МВС в склад сил та засобів АТО не входив.
- Щодо розформування окремих бригад (батальйонів) ЗСУ. Рішення щодо розформування 51 окремої механізованої бригади приймалось вищим військово-політичним керівництвом країни до Іловайських подій. 40 батальйон розформовано після проведення Дебальцевської операції у лютому 2015 року за результатами службової перевірки (по факту здачі в полон більше 100 військовослужбовців). Попередні спроби Руслана Хомчака розформувати цей підрозділ у вересні-жовтні 2014 року були відмінені рішенням Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

Серед інших постає питання яким чином таємний документ потрапив у руки сторонніх осіб, хто міг передати його журналісту без жодного доступу до подібного роду інформації? Це питання потребує окремого дослідження уповноважених компетентних служб.
Подібні маніпуляції суспільною свідомістю щодо Іловайських подій грають на руку агресору - Російській Федерації, яка являється головним винуватцем цієї трагедії. Заява пана Бутусова була підхоплена і розтиражована російськими ЗМІ.
Неприпустимим вважаємо використовувати тему загибелі захисників України для реалізації інтересів деяких олігархічно-політичних груп, які намагаються уникнути відповідальності за свої рішення в серпні 2014 року.
Генеральний штаб підтримує і максимально сприяє розслідуванню фактів Іловайської трагедії. В Генеральному Штабі розраховують на максимально об'єктивне розслідування і невідворотне покарання винних.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments