gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

По результатах дня:

Підсумок номер 1.
Сьогодні, можна сказати - історичний день для України. Вперше за 26 років 2 політичні партії проголосували за зняття депутатської недоторканості зі своїх депутатів за підозрою в корупційних злочинах.
Так, недоторканість знімали і до цього, знімали в тому числі за підозри в корупційних злочинах, але ніколи за це не голосували колеги підозрюваних.
Це випробування не пройшли ні ляшківці, ні тимошенківці, ні риги, ні так звані "антикорупціонери", які своїми дупами захищали квартири Леща, Заліщук, явне лайно Шабунінської "Міранди".
А от БПП і НФ сьогодні це випробування пройшли.
Я розумію, що багатьом хотілося би, щоб ВР не тільки зняла недоторканість, а ще й дала згоду на арешт, а ще краще відразу засудила, конфіскувала майно і роздала правильним пацанам, серед яких левова доля дісталась би кожному конкретному вимагачу "справедливості", але, не мій погляд, в умовах сучасних політичних реалій, сьогодні 2 фракції здійснили майже подвиг.


Підсумок номер 2
Сьогодні спостерігав за тим, як руйнувались ілюзії тих, хто самоіменував себе "представниками суспільства", "антикорупціонерами", хто присвоїв символи Майдану і т.д.
Сьогодні вони всі скликали людей до ВР - підтримати зняття недоторканості.
І, попри значні медійні потуги, попри десятки тисяч лайко-репостів, попри те, що їхні вимоги підтримуються суспільством, ніхто, крім штатних прапороносців партійних шмат, не прийшов.
Якщо б ці люди були хоч трохи адекватними, то вони б задумалися, то вони б зрозуміли, що сьогодні вони отримали грандіозний облом.
Бо попри підтримку суспільством їхніх вимог, ніхто не прийшов, а це означає, що людей відштовхують саме вони, їхні роз'їджені ряхи, балабольство і триндьож в режимі нон-стоп.
Якщо б ці люди дійсно були патріотами і дійсно хотіли боротись з корупцією, то замість махання партійними шматами, знімали б недоторканість з Лещенка за ті самі злочини, що й з Дейдея і їздили б до хати Гриценка питати як той розікрав армію, а не до хати Порошенка, коли того немає вдома.
Але ні, ці самоназвані "представники суспільства" нічого так і не зрозуміють...


Підсумок 3.
Залишається лиш здогадуватися, ким є ті тисячі лайко-репостерів "антикорупційного" балабольства в інтернеті, і чому їхній "праведний гнів" в тирнетах ніяк не втілюється в реальну суспільну підтримку.


Mason Lemberg

 
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments