gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Жменя позитивних меседжів

Сьогодні була тривала розмова з Начальником Генерального Штабу.
Тем назбиралося давно, все не вигорало із графіками.
І от нарешті Віктор Муженко викроїв час.
1. Обговорили нюанси концепції нового однострою. Усі "спірні" моменти: курточку на резинці, раптове зникнення берету для наземних підрозділів повітряних сил, дивне скорочення спектру кольорів беретів і беретних знаків, самі беретні кольори.
Разом здивувалися, чому раптом були порубані розумні ідеї (після того, як і Президент, і НГШ і очільник МО підписали все). Аргументацію і обгрунтування робочої групи Начальник Генерального штабу почув і погодився - тверезо і розумно. Таким чином, здоровий глузд повертається разом із УСІМА ПРАВИЛЬНИМИ КОЛЬОРАМИ БЕРЕТІВ і так далі, що і буде покладено на папір.

2. Підняли питання переіменування низки підрозділів - надання почесних назв їм.
Як відомо, є рішення керівництва країни, відбулося

кілька нарад на цю тему, є робоча група, котра спільно із військовими готує реалізацію цього проекту. Віктор Муженко почув логіку підбору почесних назв і імен та досвід в цьому питанні Польщі та Литві. Логіка схвалена :) Пофантазували над деякими назвами для деяких підрозділів. Ви бачили, як загораються очі від захвату в НГШ? Тоді доведеться повірити на слово.

3. Проговорили формат більш плідної співпраці науковців й робочої групи та ЗСУ - треба частіше говорити із вояками, розповідати і про новий однострій чому він і звідки, треба розповідати історію українського війська і так далі... Тут також з боку НГШ повне розуміння суті питання і що слід робити. Будемо допомогати (в сенсі розвивати те, що наш скромний колектив робить вже більше року).

4. Обміркували окремі цікавинки щодо параду на 24-те. Ідеї сподобалися. Зараз хід за АП - мають дати відмашку щоб почався форсований рух. Схрестіть все шо можна, щоб ідея вистрілила, бо вона того варта.

5. Серед інших родзинок, так щоб не відкривати усіх карт, скажу, що:
- ...про 100-річчя українського флоту 29 квітня 2018 року згадали.
- ...про те, що Сагайдачному дарували меч за Хотинську перемогу і те, що цей меч існує зараз, і що він в Польщі і непогано було б...
:) теж згадали.
- ...слово "командос" звучало
:)
- ...що ті, хто першими вдягнуть на себе нову традицію потрапляють в історію, а ми їм допоможемо там зафіксуватися.
- ...листівки із беретами на столі НГШ - уважно розглядали вовкулаку, пожалкували, що наші танкісти були не в беретах на змаганнях в Німеччині, потішилися, що наші Боги Війни знайшли в Шевченка собі епіграф...
- ...нашивки-тризуби? так, це красиво і історично...
- ...звертання "пане"? так давно час, тим більше що два десятки років тому його навіть починали запроваджувати. А статут слід переписувати...
- ...холодна нагородна зброя? це красиво...
- ...український стройовик крок? скільки можна прусацтвом займатися...

Усі співпадіння із реальними людьми і подіями не є співпадіннями.
Ребрендінг ЗСУ, це не фантастика, а план дій.

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse

В.Гайдукевич


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments