gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Українці увійшли у топ-25 конкурсу NASA та їм потрібна ваша підтримка

У найбільшому щорічному міжнародному хакатоні «NASA Space Apps Challenge 2017» дві українські команди увійшли у топ-25 у категорій Peoples' Choice.
Про це повідомляє Державне космічне агентство України.
Тепер командам потрібна наша підтримка.
Голосувати можна на сайті конкуру кожного дня до 22 травня.

Для цього потрібно обрати український проект (голосувати можна за обидва), один раз пройти просту процедуру реєстрації, натиснути і утримувати кнопку Vote до зміни її кольору на зелений.
Отже, наші лідери!
Diversity – освітньо-науковий проект команди інженерів із Дніпра. Мета проекту – підготовка нового покоління космічних дослідників та популяризація космосу. Команда Spacer запропонувала «земну» модель орбітальної станції, яка стане лабораторію для досліджень з імітацією умов космосу для усіх бажаючих. Голосування тут: https://2017.spaceappschallenge.org/…/…/teams/spacer/project
Autonomous Smart Village - концепція розумного поселення, яку запропонували одеські школярі. «Інтелектуальні системи управління у поєднанні із розгалуженою космічною інфраструктурою дозволять зробити життя землян максимально комфортним і безпечним, а також ефективно використовувати ресурси», - переконана команда.
Голосування тут: https://2017.spaceappschallenge.org/…/autonomous-sm…/project

 
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments