gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Шикарний офіс Парасюка у Львові

Скромненько — 250 квадратів у новому бізнес-центрі)
І автівки прикольні: номера-двійники, перебитий vin-код, "Фольксваген", який став причепом...

Цікава нерухомість знайшлась у виправленій декларації Володимира Парасюка.
Якщо вірити доповненням від 6 квітня, нардеп з вересня минулого року орендує у ПП «Майя» чимале офісне приміщення — 250 м2 — у Шевченківському районі Львову.
Ціни на оренду комерційної нерухомості тут варіюються від 100 до 800 грн за м2.

Зокрема, за офісні приміщення приблизно такої ж площі орендодавці просять від 27 000  до 45 000 гривень на місяць. Враховуючи, що офіс народного депутата розташований у новому, щойно у 2015 році відкритому бізнес-центрі «Легенда-Клас», говорити про нижню цінову межу не доводиться.
Словом, задоволення не з дешевих, навіть для

депутата.
Заробляючи трохи більше ніж півмільйона гривень на рік, Парасюк мав би витрачатись мало не до копійки, аби власним коштом утримувати приміщення.

На жаль, дізнатись точну суму, в яку народному обранцеві виливається таке задоволення, нам не вдалось — у Державному реєстрі просто не знайшлось відповідного договору оренди. Хоча за законом такий документ мав би бути укладений, зареєстрований і оприлюднений.
Вочевидь Володимир Парасюк вирішив погодити оренду нерухомості на словах, тим самим допомагаючи ПП «Майя» ухилитись від сплати податків.

Розвідка на місцевості теж дала цікаві результати.
Знайти офісне приміщення нардепа виявилось зовсім неважко.
Прямо на фасаді бізнес-центру висить охайна табличка «Штаб блокади торгівлі з окупантами». У дворі — кілька запаркованих автівок.
Через скло однієї з них можна розгледіти перепустку до ПП «Майя», виписану на ім’я Володимира Парасюка.
Судячи зі стану vin-коду з кривими літерами різного розміру, нанесеними на грунтовку, автівка стала причепом, щоб не проходити процедуру розмитнення.
Зблизька видно, що машина була перефарбована з білої на чорну.
Сусіди броньовичка теж з іноземною реєстрацією, щоправда без vin-коду, тому стверджувати не станемо, але припустити таки ризикнемо, що й тут не все чисто пройшло із розмитненням.
Особливо, зважаючи на те, що з номерами BC 1751 EP та LU64310 вулицями Львову їздить ще одна пара автівок.

Нагадаємо, що використання автомобілів-двійників на чужих номерних знаках суперечить закону, окрім того, згідно з чинним законодавством, усі транспортні засоби, що потрапляють на територію України, мають проходити процедуру розмитнення, інакше вважаються контрабандними.
Володимир Парасюк як ніхто має бути знайомий з тонкощами митного оформлення, оскільки з минулого року активно займається питанням пом’якшення цієї процедури.


http://rozgolos.info/ofis-parasuka/
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments