gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Порохобот...за шоколадку продався)

В день, коли українські танки входитимуть у Москву, російська преса повідомить, що українців зупинено на меридіані Смоленська, що Москвою мандрують окремі групи туристів з одної зі слов’янських країн, і їхня тропічна форма пояснюється недавнім перебуванням на сафарі (зброя - теж).
Також російські ЗМІ попередять водіїв на МКАДі про обережність через проходження бронетехніки, порадіють що російські урядовці (всі зразу) виїхали з робочими питаннями на Урал, і поремствують що в мешканців інших регіонів з'явилися проблеми зв’язку з Москвою і околицями.

Українська ж преса, старанно передрукувавши всі фантазії російських колег, із сумом додасть, що танкове охоплення Москви було виконано не професійно, що в ході наступу відмовила N-на кількість зброї, що колони піхоти було зрадно розтягнуті, що бійцям бракувало зубочисток і вологих серветок, що захоплення урядових будівель в Москві відбулося не так як подобається борцунам, а смаження шашликів бійцями 25-ї і 95-ї на Красні площі – то не по-європейськи.
І взагалі, що то за перемога?
На танках? З літаками?
От якби з шаблею та на коні, як Сагайдачний у 1618 році – ото була б перемога, а так…

І коли окремі блогери будуть захоплено вигукувати: «Френди! Ми ж Москву взяли!!!», звідусюди чутиметься невдоволене: «Порохобот! За шоколадку продався!»

(с)
 
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments