gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Вай, как интересно: помощница Муси Найема - гражданка Мордора, имеющая бизнес в Крыму...

Знайомтесь — Брюханова Катерина Вікторівна, помічниця народного депутата Мустафи Найєма «за строковим трудовим договором на постійній основі».
Незважаючи на свій юний вік, Катерина вже встигла стати єдиним засновником і керівником благодійного фонду «Українська родина», співвласницею та керівником ТОВ «Всеукраїнський центр права», а також


співзасновницею ГО «Всеукраїнська асоціація переселенців», що цілком логічно, адже сама Катерина виїхала з окупованого Криму, тож кому як не їй дбати про права товаришів по нещастю!

Мама Катерини, Брюханова Альбіна Федорівна, мешканка окупованого Криму, цілком успішно одержала не тільки паспорт країни-агресора, але й статус індивідуального підприємця. Запитайте при нагоді Катерину, чому так переймаючись долею переселенців, вона не вивезла власну маму з окупованої території.Взагалі 2015 рік для Альбіни Федорівни видався плідним. У Криму одержала паспорт і ПП, а у передмісті Києва — власну квартиру. Зверніть увагу, саме одержала, не придбала, не отримала у спадщину чи подарунок, інакше б у графі «Підстава виникнення права власності» був би зазначений відповідний документ купівлі-продажу або дарування. Не здивуюсь, якщо з’ясується, що нове житло  Альбіна Брюханова одержала у якості допомоги переселенцям.

Зверніть увагу, квартира була передана у власність Брюхановій у червні 2015 року, а документи на реєстрацію ПП у Криму подано у лютому, тобто на час одержання нерухомості Альбіна Федорівна вже була громадянкою РФ. Цікаво, який паспорт, Росії чи України, пред’являла Брюханова під час реєстрації майнових прав?
Брат Катерини, Брюханов Андрій Вікторович, теж вирішив одержати російський паспорт і зареєструватись як приватний підприємець на окупованій території.

Проте у Криму йому не сиділося — вже за 4 місяці Андрій закрив ПП і тепер подорожує Україною. Цікаво, чи має статус та картку переселенця?
Отримує матеріальну допомогу від держави та благодійного фонду?
До речі, на депутатських виборах у 2012 році і Андрій, і Альбіна Брюханові працювали у команді Комуністичної партії — це власне до питань про політичну орієнтацію.


Прикметно, що електронну декларацію Катерина Брюханова всупереч закону ще не подала — мабуть, не вигадала, як записати до неї прибуток родини, одержаний від підприємницької діяльності в окупованому Криму. До речі, прописку у Криму Катерина теж не поспішає скасовувати (хоча давно вже могла б приписатись у Білогородці), вочевидь, так зручніше не потрапляти до поля зору податкової.
Дуже цікаво почути з цього приводу коментар Мустафи Найєма. Сумніваюсь, що він не знає про родинні справи Брюханової, адже Катерина працює його помічницею з самого початку депутатської діяльності і фактично є довіреною особою. А ще цікавіше простежити подальшу долю фонду «Українська родина» та ТОВ «Всеукраїнський центр права». Не здивуюсь, якщо з початком розслідування по Брюхановій вони швиденько перереєструються на менш скомпрометовану людину з кола довірених осіб Мустафи.

Джерело
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments