gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Про сміттєвого мера САДОмазоВОГО

Mason Lemberg:

"Влада взяла львів'ян в заручники щоб тиснути на Садового" - приблизно таке розказує на своїй фейсбук сторінці нардеп від Самопомочі Олена Сотник.
Розказує МЕНІ, львів'янину, хто МЕНЕ взяв в заручники.
Ну ок, раз так то давайте я спробую викрити цю злочинну владу:

Ото в 2006 році якийсь порохобот розказує темник Банкової, що як тільки оберуть Садового, так відразу вирішиться проблема сміття - https://www.youtube.com/watch?v=rf0txVcSlMs
Ото 11 років секретний Департамент Банкової з дискредитації Садового і зменшення рейтингів Самопомочі обіцяє навести порядок зі сміттєзвалищем - https://goo.gl/X3486W
Ото за 11 років, мабуть, Порошенко, а не Садовий відмовив 43 фірмам 3 14 країн світу в будівництві сміттєпереробного заводу? - https://goo.gl/44tmof
Ото 10 листопада 2016 року Керівник ОДА запропонував Садовому на вибір 3 земельні ділянки з документацією для сміттєзвалища - https://goo.gl/TzbMPU. Але Садовий умний і гордий і не треба йому безкоштовних подачок влади. Тому через 2 тижні після цієї пропозиції він вирішив купити землю за 30 млн. грн - https://goo.gl/PBWeyc . Все логічно - від безкоштовної пропозиції центральної влади відмовився, захотів купити за гроші міста, але винувата центральна влада.
Ото Ложкін змусив садового будувати сміттєзвалище біля інвестиційного проекту, який обіцяв запустити Садовий - https://goo.gl/fgdGvE
Ото Керівник ОДА має займатися очищенням Львова від сміття.-https://goo.gl/PxMEvZ. Ну все логічно, бо кляті бусурмани-порохоботи багато жруть і смітять, нехай тепер шоколадна ОДА за ними й прибирає. До чого тут міська влада? То що Альфа-джаз чи Свято Пампуха?
Ото Львівська ОДА передала Львову безкоштовну земельну ділянку для полігону сміття, який би вже мав влаштовуватись - https://goo.gl/mo4L8Z Але, як ми вже знаємо, Садовий гордий, він безкоштовно не бере, а купляє за 30 млн. Хто винуватий?
Ото через 3 дні після передачі земельної ділянки Львову "науково-експертна" комісія яку зібрав Садовий каже, що земельна ділянка під сміття їм не підходить - https://goo.gl/XPVzeq. Ну правильно... Навіщо Садовому безкоштовна земельна ділянка, якщо можна купити і відмити бабло, а в той час позорити моє місто тим, що розкидувати сміття по всій країні?

Те, що робить Садовий, вже не піддається логіці чи поясненню.
Бо це вже реально якесь свідоме врєдітєльство всім, в т.ч. й собі.
Чувак взяв в заручники 800 тисячне місто і замість того, щоб використовувати те, що йому дали безкоштовно, воно відмовляється від безкоштовного намагається витратити бюджетні мільйони і кричить про якійсь блокади... а це все може привести до епідеміологічної катастрофи в місті.

І це все відбувається в абсолютно тепличній ситуації, коли ТОБІ створили всі умови для вирішення проблеми, а ти всякими способами не хочеш її вирішувати.
Страшно й уявити, як би поводилася ця людина на високій державній посаді, в часи, коли країну хочуть розірвати на шматки, як ззовні, так і зсередини... такі "патріоти".
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments