gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Чому це російські телеканали так полюбили "ветеранів АТО"?

Оригинал взят у emiliozk

Цікаво, а чому це російські телеканали так полюбили "ветеранів АТО"? Наче це не укро-фашиські гвалтівники епілептичних бабусь, а доблесні ветерани Другої чеченської?
Чому російські телеканали так полюбили "ветаранів АТО"?

"Народ восстали хунта давит поднявшихся против нее ветеранов АТО танками".

Що це таке? Поясніть любителі Поросюка і Гришина, чому путінська пропаганда робить з "ветеранов АТО" святих? Ще трохи і Поросюку політичний притулок нададуть. Так само, як пригріли командирів "Батальйонного братства". Пригадуєте таке? Тоді теж одягнені у плямисті штани "ветерани АТО" намагалися "ліваруцію" робити. Аж поки не з`ясувалося, що усі ці "ветерани" - звичайні платні агенти Кремля. Зараз по Москві гуляють.

І от, все починаюься по новому. Знову чергові нероби, алкаші та шахраї у плямистих штанях видають себе за "ветеранів АТО", заманюючи легковірних у свої махінації.

Колишні любителі "Батальйонного братства" його вже розлюбили. Не ті "ліваруцінери" виявилися. А ось ці - справжні. Фурса пішов у забуття. Тепер любителі "ліваруцій" крокують по наступних граблях. У них нові вожді і нові куміри. Теж у плямистих штанях. Правда, на відміну від медведчуківського "Батальйонного братства", штани тепер піксельні, за останнім писком "ліваруційної" моди.

І все ж таки, панове, питання нікуди не дівається: чому російські канали з такою прихільністю і з таким співчуттям розповідають про "повсталих проти хунти ветранів АТО"?
Як гадаєте?

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments