gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Атака на Войцеха Балчуна

Вже не одна людина скаржилася, що останнім часом у пасажирських потягах їзити неможливо: свістить протяг, сніг забивається у щілини, зверху тече вода. Раніше такого не було. А тут мов пошесть яка поперла.
Дефіцит вагонів?
Та індєйськая національна ізба вам!
Тут інше.

Гарантую, що це - атака на Войцеха Балчуна.
Дуже його команда наступила на мозоляки залізничним чиновникам, які тирили не мільйони - мільярди. Уявіть собі які масштаби тирення, якщо 25 років "Укрзалізниця" була збитковою, а у 2016 році з приходом Балчуна вона отримала ЧИСТОГО прибутку 303 мільйони.
Здогадайтеся, в чиїх кишенях вони раніше осідали.

Так от, щось мені підказує, що залізничні чиновники спеціально виганяють з тупиків іржаві вагони, аби викликати обурення пасажирів і розхитати ситуацію навкого керівництва "Укрзалізниці".
Це називається саботаж.
Цим має займатися Генпрокуратура, Міністерство внутрішніх справ, СБУ, НАБУ.

Причому діряві вагони не єдиний напрям атаки. Це лише частина "спецоперації". Добре узгодженої і координованої.
ЗМІ, які належать ригівським потворам, наприклад, ZIK пана Димінського почали інформаційну атаку, ангажувавши різномантіних "експердів", які (одночасно з виходом на лінії іржавих вагонів) почали розповідати, що прибуток УЗ "не настоящій"
Милуємося:

"Перший прибуток ПАТ «Укрзалізниці», яким хвалився керівник підприємства Войцех Бальчун, з’явився тільки через те, що там просто не здійснили ремонту рухомого складу у запланованому обсязі" (http://zik.ua/…/ukrzaliznytsya_otrymala_sumnivnyy_prybutok_…).

А ось вже і продажні "громадські діячі підтяглися".
У понеділок, 23 січня офіс УЗ пікетували "небайдужі громадяни" з організацій “Традиція і порядок” та “Національний спротив” і заявили, що виступають проти діяльності злочинного корупційного синдикату у правлінні державної компанії-перевізника.
У правлінні, розумієте?

Ці вельми патріотичні організації повязують з кількома цікавими "борцями із злочиннною владою" з числа українських політиків.
Хочете - самі шукайте інфу про них. Назву лише ім`я однієї з "членів" - любительниця Адольфа Алоїзовича - Віта Завірюха.

На пікетування вельми швидко відреагували де?
Правильно, в НАБУ. Там запевнили, що негайно відкриють справу проти керівників "Укрзалізниці".

Так от, навіть я, дурний, бачу звідки ростуть роги усієї цієї "операції". Не думаю, що цього не бачать в НАБУ.
В уряді.
У Верховні Раді.
Але про всяк випадок даю цей пост. Донесемо його до владного олімпу! Сподіваюся, що ми разом не віддамо Бальчуна на поталу "борцунам" та тим, хто їх утримує на грошовому та харчовому довольствії.
Той озброєений, хто попереджений.

(с)

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment