gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Тягач с водородным двигателем передаёт пламенный привет вонючей бензоколонке - Московии)

Ввечері 1 – 2 грудня в Солт-Лейк-Сіті проходить презентація революційного магістрального тягача Nikola One, що працює на водні.

  Воднево-електричний магістральний тягач – з повністю незалежною підвіскою колісКомпанія Nikola Motor представила пізно ввечері 1 грудня в Солт-Лейк-Сіті перед журналістами повноцінний ходовий прототип магістрального тягача Nikola One.
Машину приводять у рух електромотор-колеса, які живляться від силової установки на паливних елементах – сумарна потужність складає 1000 к.с.
При цьому є акумуляторні батареї на 320 кВт-год.
В результаті тягач може проїхати без дозаправки 1920 км.

Собівартість кілометра пробігу на водні - вдвічі менша, ніж на дизпаливі.
При цьому середня швидкість у півтора разу вище.
Серійне виробництво тягача Nikola One має розпочатися до 2020 року. До цього часу Nikola Motor має намір побудувати в США і Канаді понад 300 водневих заправок.Влітку 2016 року розпочалося попереднє замовлення на тягач.
Тільки за перший місяць зібрали 7000 заявок – на 3 млрд доларів.
Покупець спочатку вносить лише 1 500 доларів, а потім виплачує решту суми – близько 360 тис. доларів – по 5000 доларів на місяць. Протягом п’ятирічного кредиту власник отримує можливість безкоштовно заправлятися воднем, доки пробіг машини не досягне 1 600 000 км.Економічність водневого тягача порівняно з дизельним:
Источник: https://www.autocentre.ua/ua/tema-dnya/elektro-vodorodnyj-gruzovik-nikola-one-foto-i-video-s-prezentatsii-329942.html
© Autocentre.ua
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments