gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Луганськ і Львів

Оригинал взят у alexzavodyuk
Київський гурт «Obsession & Silence» презентував публіці нову пісню під назвою «Луганськ и Львів». Це перша пісня гурту українською і присвячена вона рідному місту лідера гурту Олексія Заводюка, який народився і виріс в місті Луганську.
Лідер «Obsession & Silence» Олексій Заводюк:
Про пісню «Луганськ и Львів»
Для мене це дуже важлива пісня. Це наша перша робота українською і вона про ті трагічні події, які ми всі зараз переживаємо.
Я народився і виріс в Луганську. Це моє рідне місто, і я дуже важко переживаю те, що відбувається на Донбасі, незважаючи на те, що вже дуже давно живу в Києві.
Це пісня про Любов. До міста та до тих людей, які там залишилися і які звідти виїхали. Це пісня про єдність України. Про те, що дійсно важливо. Про те, що нас усіх об'єднує і про те, як важливо цінувати цю єдність.
Луганськ і Львів - це як символи двох полюсів України. Але пісня не тільки про міста, а й про людей, про трагедію, яка прийшла в їхнє життя.
Про пісні українською
Раніше у мене не виходили українські тексти. Я писав тільки російською. Але коли трапився Майдан почало виходити. Те, що сталося на Майдані і після нього, дуже сильно на мене вплинуло. З цих переживань з'явилися пісні українською. І я дуже радію цьому.
Луганськ і Львів - це перша пісня. Сподіваюся, що люди її приймуть. До новорічних свят ми хочемо зробити ще кілька українських пісень та показати їх публіці.
Про квоти на українську музику:
Після Майдану дуже сильно зріс попит на український медіа-контент. Цей попит проявляється не тільки в музиці, а й в інших нішах: блогосфері, телебаченні, радіо, літературі, інтернет-медіа. Мене це дуже надихає. Тепер справа за тими, хто створює цей контент. Люди хочуть не просто українського, а якісного українського контенту.
Я не скажу, що мене тішить норма про квоти на українську музику. Як музиканту, мені хочеться, щоб люди слухали мої пісні не за квотами, а тому що їм подобається їх слухати. Але в ситуації, яку переживає наша країна - квоти цілком припустимі.
Луганськ и Львів
Автор музики і тексту - Олексій Заводюк
Саундпродюсер і аранжувальник - Олексій Красногор
Пісня записана на студії «Скорец Рекордс»Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments